FOTBAL

FORTUNA divize A – sobota 13.30: Čížová – SK Klatovy 1898.

Krajský přebor – neděle 14.00: Meclov – FK Okula Nýrsko (hř. Třebnice).

I. A třída – sobota 14.00: Luby – Starý Plzenec, neděle 10.15: Bělá nad Radbuzou – Sv. Hrádek, 14.00: Mochtín – Radnice, Sušice – Košutka, Svéradice – Kralovice, Žichovice – Žákava.

I. B třída, skupina B – sobota 14.00: Pačejov – Štěnovice, Vrhaveč – Křimice, Chotěšov – Horažďovice, neděle 10.30: SK Klatovy 1898 B – Přeštice B, Bolešiny – Chanovice.

Okresní přebor – sobota 14.00: Janovice – Budětice, Měcholupy – Nezamyslice, Malý Bor – Luby B, Měčín – Mochtín B, Chudenice – Kašperské Hory, Strážov – Hradešice, Nýrsko B – Dlouhá Ves.

III. třída – sobota 14.00: Železná Ruda – Dešenice, Velhartice – Sv. Hrádek B, Švihov – Velké Hydčice, Hartmanice – Bolešiny B, Plánice – Kolinec, Veřechov – Svéradice B, 16.15: Janovice – Sušice B.

Česká divize staršího dorostu – sobota 10.00: SK Klatovy 1898 U19 – Přeštice U19.

Česká divize mladšího dorostu – sobota 12.15: SK Klatovy 1898 U17 – Přeštice U17.

Krajský přebor staršího dorostu – sobota 10.00: Sušice – Košutka, neděle 10.00: Luby – Rapid Plzeň, Hradešice – Tachov, Nýrsko – Horšovský Týn.

Krajský přebor mladšího dorostu – sobota 12.15: Sušice – Košutka, neděle 12.15: Luby – Rapid Plzeň, Hradešice – Tachov, Nýrsko – Horšovský Týn.

Krajská soutěž dorostu, skupina B – neděle 11.00: Žákava – Švihov.

Krajský přebor starších žáků – sobota 10.00: Stříbro – Horažďovice, Vejprnice – Luby, neděle 10.00: Sušice – Klatovy.

Krajský přebor mladších žáků – sobota 11.45: Stříbro – Horažďovice, Vejprnice – Luby, neděle 11.45: Sušice – Klatovy.

Krajská soutěž žáků – sobota 10.00: Nýrsko – Mrákov.

Okresní přebor starších žáků – pátek (dnes) 14.30: Železná Ruda – Sv. Hrádek, neděle 11.00: Bolešiny/Měčín – Kolinec.

Okresní přebor mladších žáků – sobota 10.00: Měčín/Bolešiny – Dlouhá Ves, neděle 10.00: Nalžovské Hory – Luby B (hř. Zavlekov), Švihov – Sv. Hrádek, Strážov – Chanovice/Svéradice, 11.30: Plánice – Nýrsko B.

LEDNÍ HOKEJ

2. liga, skupina Střed – sobota 19.00: HC Příbram – SHC Klatovy.

Krajská liga – sobota 18.15: Apollo Kaznějov – HC Klatovy B (Plzeň).

Meziokresní přebor Jihočeského kraje (Strakonický přebor) – sobota 18.15: Luby – Drahonice (zimní stadion Klatovy).

Krajská soutěž – neděle 18.30: Sokol Malá Víska – Chotíkov (zimní stadion Klatovy).

Šumavská liga amatérského hokeje – sobota 20.45: AHC Dynamo – HC Čápi, neděle 15.00: Tango Klatovy – HC Marsy Klatovy, 16.40: HC Vizi Auto – HC 2009 Nýrsko, 20.30: HC Tomahawks – HC Poběžovice (všechny zápasy se hrají na zimním stadionu v Klatovech).

FLORBAL

Karlovarská a plzeňská liga mužů – sobota 14.30: Slavoj Tachov – Rudý Koně Horažďovice (hala Slavia VŠ Plzeň), 16.50: Rudý Koně Horažďovice – Lázně Kynžvart (hala Slavia VŠ Plzeň), neděle 14.45: TJ Tlučná – Sport Club Klatovy (hala Slavia VŠ Plzeň), 17.25: Greyhounds Plzeň – Sport Club Klatovy (hala Slavia VŠ Plzeň).

2. liga dorostenců – neděle 11:50: FBC Rokycany – Sport Club Klatovy, 16.30: Sport Club Klatovy – FBŠ Slavia Plzeň B (oba zápasy se hrají ve sportovní hale ve Šťáhlavech).

Hořkap 2019 – sobota 9.00: Parta amatérských florbalistů z Plzně pořádá v sobotu první ročník florbalového turnaje pro nadšence tohoto sportu. Turnaj se koná od 9 do 17 hodin ve sportovní hale v Kašperských Horách na Klatovsku. Všichni jsou srdečně vítáni.

VOLEJBAL

2. liga žen – sobota 9.00 a 13.00: Žďár nad Sázavou – SK Volejbal Klatovy.

1. liga kadetek – sobota 10.00 a 14.00: SK Volejbal Klatovy – Volejbal Plzeň B.

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor 1. třídy – pondělí 18.00: Svrčovec – ST Nýrsko, Plánice – Žichovice, Sokol Klatovy – Dolany, Horažďovice B – KOC Sušice E, KOC Sušice D – Třebomyslice, Strážov – KST Klatovy C.

Okresní přebor 2. třídy – pondělí 18.00: Drslavice – ST Nýrsko B, Drslavice B – Strážov B, AC Lhůta – Sokol Klatovy B, Svrčovec B – Horažďovice C, KOC Sušice F – Třebomyslice B.

MALÁ KOPANÁ

Dívčí amatérská fotbalová liga – sobota 9.00: Devils Klášter – PS Křeč Mochtín, 10.00: Andělky Chanovice – Sokolky Neznašovy, 11.00: Plánice – Flamengo Dnešice, 12.00: Topovky Blovice – Kobra Stars Bolešiny (všechny zápasy se hrají ve sportovní hale v Plánici).

BASKETBAL

2. liga mužů – sobota 17.00: BK Klatovy – SKB Rokycany.

Západočeská liga žen – sobota 19.00: BK Klatovy – Jiskra Aš.

Celostátní liga kadetů U17 – sobota 17.00: Slavoj Litoměřice – BK Klatovy, neděle 10.00: Sluneta Ústí nad Labem – BK Klatovy.

Žákovská liga mladších žáků U14 – sobota 14.30: BK Klatovy – Jiskra Domažlice, neděle 12.15: Jiskra Domažlice – BK Klatovy.

Žákovská liga mladších žákyň U14 – sobota 12.30: BK Klatovy – BK Strakonice, neděle 11.00: BK Strakonice – BK Klatovy.

Oblastní přebor mladších minižáků U12 – sobota 9.00 a 11.00: BK Klatovy – BK Mariánské Lázně.

BĚŽECKÝ SPORT

Běh okolo Práchně – sobota 10.00: Předposledním závodem letošního ročníku Ešus ligy, okresního seriálu běhů mimo dráhu, je závod v Horažďovicích, který nese název Běh okolo Práchně. Start této běžecké akce je v Horažďovicích u zámku v 10.00 hodin. Startovné činí 50 Kč. Délka trasy je 6,5 km. Více informací u pořadatelů na telefonním čísle 737 751 617.

ZÁVODY PSÍCH SPŘEŽENÍ

Břežanská stopa 2019 – sobota 10.00: V Břežanech u Horažďovic se koná již druhý ročník Břežanské stopy, závodů psích spřežení, které pořádá Sportovní klub psích spřežení Plzeň v čele s Martinem Kotišem. Více informací najdete na facebooku nebo stránkách www.brezanska-sedma.webnode.cz.

Pozn.: změna termínů i časů jednotlivých akcí vyhrazena.