FOTBAL

Krajský přebor – sobota 13.30: Luby – Nýrsko.

I. A třída – sobota 13.30: Horažďovice – Černice, Žichovice – Holýšov, neděle 13.30: Sušice – Staňkov.

I. B třída, skupina B – sobota 13.30: Pačejov – Přeštice B, Vrhaveč – Sv. Hrádek, neděle 13.30: Měčín – Chanovice, Klatovy B – Losiná.

Česká divize U19 – sobota 10.00: Klatovy – Přeštice.

Česká divize U17 – sobota 12.15: Klatovy – Přeštice.

Krajský přebor staršího dorostu – sobota 10.00: Sušice – Kaznějov.

Krajský přebor mladšího dorostu – sobota 12.15: Sušice – Kaznějov.

Krajský přebor starších žáků – sobota 10.00: Nýrsko – Start Luby, neděle 9.30: Sušice – FK Tachov.

Krajský přebor mladších žáků – sobota 11.45: Nýrsko – Start Luby, neděle 11.15: Sušice – FK Tachov.

Krajská soutěž dorostu, skupina A – sobota 10.00: Švihov – Město Touškov, Hradešice – Baník Stříbro.

FLORBAL

1. liga dorostenců – sobota 10.00: Klatovy – Teplice, 14.30: Klatovy – Chomutov (duely se hrají v hale ZŠ Čapkovy v Klatovech).

Regionální liga mužů – neděle 9.30: SC Klatovy – Florbalová škola Plzeň B, 12.30: Koterov – Rudý Koně Horažďovice, 15.30: Rudý Koně Horažďovice (všechny duely se hrají v hale ZŠ Čapkovy v Klatovech).

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor 1. třídy – neděle 9.00: KST Klatovy D – Ekomont Svrčovec, Horažďovice C – Bageta Dolany, Sokol Klatovy – KOC Sušice C, Sokol Plánice – Žichovice, Sokol Strážov – ST Nýrsko.

Okresní přebor 2. třídy – neděle 9.00: AC Lhůta – ST Nýrsko B, Ekomont Svrčovec B – Lapák Třebomyslice, Sokol Horažďovice D – Tým Drslavice, Sokol Klatovy B – Sokol Strážov B.

LEDNÍ HOKEJ

2. liga – sobota 17.30: SHC Klatovy – Trutnov.

BASKETBAL

Krajský přebor mladších minižáků U12 – sobota 9.00 a 10.45: BK Klatovy – DBAK Plzeň.

Žákovská liga mladších žáků U14 – sobota 12.00: BK Klatovy – Tigers České Budějovice, neděle 13.00: BK Klatovy – Sokol Písek.

Celostátní liga kadetů U17 – sobota 14.30: BK Klatovy – Sokol Vyšehrad.

Oblastní přebor žen – sobota 16.30: BK Klatovy – Jiskra Aš.

2. liga mužů – sobota 18.30: BK Klatovy – Sokol Písek B, neděle 11.00: BK Klatovy – Wolves Radotín.

Žákovská liga mladších žaček U14 – neděle 9.00: BK Klatovy – HB Basket Praha.

Celostátní liga kadetek U17 – neděle 15.00: BK Klatovy – BK Strakonice.