FOTBAL

FORTUNA divize – sobota 14.00: Klatovy – Přeštice.

I. A třída – neděle 14.00: Svéradice – Starý Plzenec, Mochtín – Sušice.

I. B třída, skupina B – sobota 14.00: Chanovice – Vrhaveč, Sv. Hrádek – Chlumčany.

Okresní přebor, dohrávky 10. kola – sobota 14.00: Luby B – Tatran Dlouhá Ves, Mochtín B – Strážov.

III. třída, dohrávka 10. kola – neděle 14.00: Sv. Hrádek B – Dukla Janovice B.

IV. třída, skupina A, dohrávky 10. kola – neděle 14.00: Bezděkov – Spůle, Vrhaveč B – Měcholupy B.

IV. třída, skupina B, dohrávka 10. kola – sobota 13.30: Zavlekov – Kvasetice.

Krajský přebor starších žáků – sobota 10.00: Klatovy – Přeštice (hř. Janovice nad Úhlavou), neděle 10.00: Horažďovice – Košutka Plzeň, Luby – Rapid Plzeň.

Krajský přebor mladších žáků – sobota 11.45: Klatovy – Přeštice (hř. Janovice nad Úhlavou), neděle 11.45: Horažďovice – Košutka Plzeň, Luby – Rapid Plzeň.

HALOVÝ FOTBAL

Dívčí amatérská fotbalová liga – zimní liga, 4. kolo – sobota 9.00: Sokolky – Křeč Mochtín, 10.00: Kobra Stars – Topovky Blovice, 11.00: Andělky – Devils Klášter (duely se hrají ve sportovní hale v Plánici).

LEDNÍ HOKEJ

2. liga, skupina sever – sobota 17.30: SHC Klatovy – Mostečtí Lvi.

Šumavská hokejová liga, 2. kolo – sobota 9.15: Dynamo – Nýrsko, neděle 16.00: Marsy – Tango, 17.40: Vizi – Poběžovice, 19.30: Tomahawks – Čápi.

KOŇSKÝ SPORT

Equites Gabrtea Challenge a Jízda pro Eponu – sobota 9.00 – 18.00: Závody pro srandu koníkům, závody trochu jinak v duchu spolupráce mezi koněm a člověkem na rozmanitých všestraných úkolech napříč koňskými sporty, místo konání: Dolní Dvorce u Kašperských Hor. Vstupné: dospělí – 100 Kč, děti do 15 let – 65 Kč, ostatní děti zdarma.

BASKETBAL

Oblastní přebor starších minižaček U13 – sobota 12.00 a 14.00: BK Klatovy – BK Lokomotiva Karlovy Vary.

Celostátní liga juniorek U19, skupina A – sobota 16.00: BK Klatovy – DBAK.

Západočeská liga mužů – sobota 18.00: BK Klatovy B – SKB Rokycany B.

STOLNÍ TENIS

1. liga žen, skupina A – sobota 10.00: KST Klatovy – SVS Hradec Králové B, 14.00: KST Klatovy – KST Bohnice.

Divize mužů – sobota 11.00: Horažďovice – Slavoj Stod, KOC Sušice – TJ Dobřany, 16.00: Horažďovice – TJ Dobřany, KOC Sušice – Slavoj Stod.

Krajský přebor 1. třídy – sobota 8.30: Horažďovice B – Slavoj Stod B, 9.00: KST Klatovy B – SKUŘ Plzeň B, 13.30: Horažďovice B – Nýřany, 14.00: KST Klatovy B – Union Plzeň D.

Krajský přebor 2. třídy, skupina C – sobota 9.00: KST Klatovy C – Union Plzeň E, 14.00: KST Klatovy C – Chodová Planá.

Oblastní přebor 1. třídy – neděle 9.00: ST Nýrsko – Sokol Plánice, TJ Žichovice – Sokol Klatovy, KOC Sušice C – Horažďovice C, Bageta Dolany – KST Klatovy D, Ekomont Svrčovec – KOC Sušice D.

Oblastní přebor 2. třídy – neděle 9.00: Sokol Strážov B – Horažďovice D, Tým Drslavice – Ekomont Svrčovec B, Lapák Třebomyslice – AC Lhůta.