MÁTE RÁDI KOLO? JEĎTE TOUR DE HRADEŠICE

Hradešice – TJ Sokol Hradešice pořádá v sobotu od 16 hodin druhý ročník cyklozávodu jako vzpomínku na Pavla Řezáče. Start a cíl je na hřišti hradešických fotbalistů. Délka trasy činí 8,3 km. Závodníci mohou soutěžit v kategoriích rodiny s dětmi, děti 10-14 let, ženy a muži 15-49 let, ženy a muži 50-59 let a veteráni (opět muži a ženy). Startovné činí 50 Kč, občerstvení zajištěno dle nabídky v útrobách stadionu. Všichni účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu a závod absolvují na vlastní nebezpečí.

ZDOLEJTE SUPRBĚH

Sušice – Chcete spálit velké množství kalorií, udělat něco pro své tělo a zažít spoustu zábavy? Pro sportovní nadšence se zítra naskýtá velká příležitost. A v současných vedrech to platí dvojnásob. V sobotu se v Sušici totiž koná překážkový běh (běh na 6 km s překážkami: hod oštěpem, ručkování, převracení pneumatiky, brodění se řekou) SuPrBěh 2018, který pořádá OCR&trailrun Sušice a Sparťan Training Group Sušice. Registrace jako účastníka závodu online přijde odvážlivce na 100 Kč, registrace na místě o 50 Kč dráž. Prezentace a vyzvednutí čísla je na ostrově Santos Sušice v 9 hodin. Start je na programu o hodinu déle.

DEVÁTÝ ROČNÍK NAGASAKY CUPU

Nýrsko – V sobotu se v Nýrsku koná již devátý ročník Nagasaky Cupu, oblíbeného turnaje v malé kopané. Fotbalové setkání, které je věnováno památce Petra Zborníka, začíná v nýrském areálu Pod Sjezdovkou v 9 hodin dopoledne. „Chtěli bychom srdečně pozvat všechny fotbalové fanoušky i ostatní na den plný fotbalu a hlavně skvělé zábavy,“ uvádí jménem pořadatelů Petr Polomis. Na večer je připravena velká taneční zábava s rokycanskou kapelou Sortiment. Občerstvení je zajištěno na místě.

NA SUŠICKÉM ZIMÁKU VZPLANOU HOKEJBALOVÉ BOJE

Sušice – Již šestý ročník Memoriálu Rendy Vachouška se letos uskuteční v sobotu od 8.30 hodin na sušickém zimním stadionu. Hokejbaloví fanoušci mohou vidět v akci týmy HBC Prachatice, HBC Taurus Plzeň, HBC Dominátor Sušice, HBC Medvědi Praha, SPC Praha, HC Rokycany, TJ Blatná Datels a HBC Nulová Šance, které jsou rozděleny do dvou skupin. Vstupné na sportovní akci je zcela zdarma.

NA PŘEDMĚSTÍ KLATOV NA FOTBAL

Luby - Generálkou na nový ročník fotbalového přeboru Plzeňského kraje bude pro fotbalisty Lubů sobotní konfrontace s týmem z I. A třídy - Bukovcem. Zápas se hraje v Lubech v 18 hodin.