Pražskému týmu byli vyrovnanějším soupeřem jen v úvodním utkání. V dalších dvou už lepšímu soupeři nedokázali odolat a výrazně podlehli. Pro zdravotní problémy nemohl nastoupit Milec, po nemoci a zranění nastoupil Luňák, ale po chvíli musel být stažen.

TJ Klatovy - Sokol Pražský 75:92 (15:28, 28:28, 15:19, 17:17). Hostující hráči ovládli utkání od samého počátku. Domácí nestíhali v obraně a v útoku si nevěděli rady s obranou soupeře. Ve druhé čtvrtině se už prosazovali lépe, ale dovolili dát soupeři neuvěřitelných 56 bodů za půlku.

Ve druhém poločase Sokolové odehráli s přehledem co potřebovali a domácí jim už mohou pouze držet palce v turnaji nejlepší čtyřky. Klatovští splnili cíl, aby udrželi extraligu pro příští rok, a se šestým místem vzhledem k síle kádru panuje spokojenost. Tento zápas byl zároveň loučením dlouholeté trenérské dvojice Karlů Denka a Aušprunka.

Sestava a body Klatov: Froněk 25/4, Gezo 14, Aušprunk 14, Štípek 8, Zeman 6, Krůta 5, Kozina 2, Luňák 1, Peleška. (aus)