Sokol Pražský – TJ Klatovy 78:69 (22:28, 24:7, 13:14, 19:20)

Domácím začátek moc nevyšel, a protože Klatovským spadlo do koše téměř vše, první čtvrtinu vyhráli. Rozhodujícím momentem se stala druhá část, kdy domácí přitvrdili obranu a dovolili soupeři dát první body až v 6. minutě druhého hracího období. Klatovští zcela propadli, zmatkovali jak v obraně, tak v útoku a výsledkem bylo, že tento úsek hry prohráli 7:24. Potom sice vyhráli zbývající dvě čtvrtiny, ale domácí je zkušeně nepustili na menší než sedmibodový rozdíl.

„Ozdobou utkání byli souboje dvou nejvyšších hráčů – domácího Pecháčka a hostujícího Aušprunka. Pecháček téměř neomylně střílel a Aušprunkovi se naopak dařilo proměňovat nájezdy a sbírat hlavně obranné doskoky. Klatovským chyběly body hlavně od výborně bránícího Froňka a Luňáka, který se střelecky velmi trápil,“ zhodnotil zápas trenér kadetů Karel Aušprunk.

Sestava a body Klatov: Aušprunk 32/2, Gezo 16, Froněk 6, Zeman 4, Milec 4, Luňák 4, Kozina 2, Krůta 1, Peleška.

BCM Sluneta Ústí nad Labem – TJ Klatovy 39:87 (14:17, 10:22, 7:28, 8:20). Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří Klatovy v první části utkání potrápili. Pak se ale hosté probrali a oslabeného protivníka jednoznačně přehrávali. Podařilo se jim ubránit domácího střelce Krombholce na pár bodů a při neúčasti Fialy se Ústečtí jen těžko prosazovali do koše. Klatovy tak vybojovaly povinné vítězství.

Sestava a body Klatov: Aušprunk 40/2, Froněk 17/3, Luňák 14, Gezo 11/3, Zeman 2, Kozina 2, Milec 1, Peleška, Krůta.