Bohužel jeden ze 4 účastníků, družstvo Jiskry Domažlice, se dostavilo nekompletní z důvodu zranění a nemoci. Klatovští tak sehráli jen dvě mistrovská utkání. V obou se jim dařilo a shodně zvítězili 2:0.

V prvním proti Sokolu Kladruby s jistotou dokráčeli za poměrně hladkým vítězstvím po setech 25:12 a 25:13.

Ve druhém proti USK Slavii Plzeň byl souboj z počátku vyrovnaný, ale po zlepšeném výkonu na síti se podařilo set vyhrát. Hlavně za přispění H. Jelínka, který strhl i ostatní hráče.

„Výborným kolektivním výkonem i ve druhém setu tak bez problémů zvítězili po setech 25:17 a 25:9, což se v letošní sezoně stalo poprvé. Nutno však dodat, že soupeř hrál bez obou posil hrajících za Vavex Příbram,“ řekl po zápasech klatovský trenér Jaroslav Sýkora.

Sestava SK Volejbal Klatovy: H. a Zb. Jelínkovi, M. Hezoučký, Č. Kříž, J. Nešpor, T. Netrval, P. Kiesenbauer.