Na sjezdovce Ski areálu Špičák, kde pořádal lyžařský oddíl SA Špičák ve spolupráci s oddílem Arnika Plzeň závody krajského přeboru ve sjezdovém lyžování, se v dobrém světle předvedli ve slalomu i v obřím slalomu členové oddílu SK Špičák, plzeňští bratři Jan a Jakub Henigovi.

Oba borci jsou několikanásobnými mistry ČR v žákovských a juniorských kategoriích a několikaletými členy reprezentačních výběrů.

Starší Jan oba závody suverénně vyhrál ve společném hodnocení mužů a juniorů, mladší, teprve šestnáctiletý Jakub byl v tomto hodnocení jednou druhý a jednou pátý, v hodnocení juniorů dvakrát druhý.

Výborné výkony předvedli i Milan Koryťák ml., Marek Müller a Vítězslav Varga, Daniela Šormová, Aneta Alexandrová a Veronika Hálová zv kategorii mladších žáků.

V kategorii starších žáků se představili Jakub Müller, Jakub Křivanec a Šimon Marek, Anna Pešlová, Klára Červená a Petra Vidláková.

Za juniorky závodily Marcela Venkrbcová, Karin Nováková, Kateřina Scheinherrová, Eva Eollesová a Andrea Drengubáková.

Na sjezdovce si měřili síly i Daniel Ruml v kategorii juniorů, Milan Koryťák st., Jiří Kabát a Filip Malán v kategorii mužů a Naďa Kabátová, Andrea Tremlová a Ivana Sedláčková v kategorii žen.

Jaroslav Frič