V kategorii žen se nejlépe dařilo Kateřině Vaňkové z Lužan (97/81), druhé místo obsadila klatovská hráčka Hana Majerová (92/81,8), třetí místo patřilo Martině Košanové z Klatov (97/83,15).

Mezi muži medailové pozice ovládli bratři Králové z Klatov. První místo obsadil Michal Král (80/68,95) těsně před Pavlem Maškem z Nýrska (80/73,05). Třetí místo vybojoval Pavel Král (87/74,95).

Longest Drive patřil Marii Sládkové z Horažďovic a Tomáši Petrů z Plzně. Vítězem na brutto rány se stali Hana Majerová, Michal Král a Pavel Mašek.

V neděli 13. února se koná v Indoor Golfu v Klatovech tradiční Valentýnský turnaj dvojic. Nejúspěšnější dvojice se může opět těšit na velkolepý valentýnský dort. Valentýnský turnaj je příležitostí zvláště pro partnerky golfistů, které nenacházejí odvahu přijít na „velký“ turnaj.