Bohužel ani jeden ze zástupců Klatovska neměl důvod k radosti. Prohrály dorostenky TJ Vřeskovice i ženy Sokola Chudenice, bez bodů se z Dobříva vrátili chudeničtí muži, v Tymákově nechala body i vřeskovická záloha.

Důstojně odehrálo svůj druholigový zápas áčko mužů TJ Vřeskovice na hřišti Sokola Záluží, který vede tabulku této soutěže. Hostům chybělo několik klíčových hráčů, přesto s favoritem dlouho drželi krok, ale porážce nezabránili. Vřeskovičtí muži mají ještě možnost nějaký ten bod do podzimní druholigové tabulky získat, protože je před nimi ještě poslední dvoukolo, ale oba zápasy hrají venku (v Mostě a Žatci), takže to jednoduché mít nebudou.

II. LIGA MUŽŮ

Záluží – Vřeskovice 18:14 (11:6).

Hosté odjeli k utkání bez tří zraněných opor, museli za ně naskočit hráči z B týmu a ti nezklamali. Favorizované Záluží se dlouho nemohlo prosadit, v 15. minutě byl stav ještě 6:6. Až pak přišla šňůra pěti branek a domácí Vřeskovicím odskočili, což bylo pro celé utkání klíčové. Po přestávce se hrálo za nepříjemného deště a bouřky, Vřeskovičtí se svému soupeři vyrovnali, vyhráli poločas o gól, ale na body to nestačilo.

Branky Vřeskovic: Jan Matoušek 6, Tomáš Jánský 4, Miroslav Černý 2, Jan Černý 1, Tomáš Blohmann 1

Vřeskovice stále drží se ziskem 8 bodů 8. místo v tabulce a další soupeře mají na dohled.

OBLASTNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Tymákov B – Vřeskovice B 21:18 (15:12).

Domácí béčko bylo o něco lepší a vyhrálo zaslouženě, ale hosté výkonem v posledním utkání podzimu nezklamali.

Branky Vřeskovic: Jan Matoušek 11, Tomáš Blohmann 4, Milan Rada 2, Jan Míka 1

V tabulce bude na 1. místě přezimovat s 20 body TJ Přeštice, druhý Rožmitál nasbíral 18 bodů a třetí Nýřany B mají 17 bodů. Vřeskovickou zálohu, která jako nováček přeboru nasbírala 6 bodů, má skóre 183:224 a přezimuje na 8. místě (poslední Osek na 12. místě má 4 body), na jaře ale čekají záchranářské práce.

OBLASTNÍ PŘEBOR ŽEN

Dobřív – Chudenice 21:18 (11:9).

Chudenické ženy bojovaly v Dobřívě o co nejlepší výsledek, ale na body to nestačilo.

Branky Chudenic: Kacerovská 11, Šteflová 6, Němečková 1

Po polovině soutěže je v čele tabulky tým Újezd s 19 body, druhé jsou Přeštice B (18) a třetí Božkov (15). Sokol Chudenice přezimuje na 10. místě se 4 body a skóre 126:166, poslední Litohlavy na 11. místě nemají ani jediný bod.

OBLASTNÍ SOUTĚŽ MUŽŮ I. TŘÍDY

Dobřív – Chudenice 18:16 (6:8).

V tomto duelu měly Chudenice dlouho navrch. Závěr ale patřil domácímu Sokolu, který vyhrál o dvě branky a v tabulce přezimuje na 2. místě se 13 body (1. jsou Příchovice B s 16 body), 3. jsou Kyšice B s 12 body, Sokol Chudenice přezimuje v tabulce na pěkném 6. místě se ziskem 8 bodů a skóre 161:167. Poslední 10. příčku „okupuje" Tymákov C, který nasbíral jen 3 body.

Střelci branek nehlášeni.

OBLASTNÍ PŘEBOR DOROSTENEK

Plzeň Újezd – Vřeskovice 24:7 (14:3).

Branky Vřeskovic: Blažková 2, Sekalová 2, Babková 2, Matoušková 1

Karel Šot