Do Brna k dalšímu utkání celostátní futsalové ligy vyjížděl klatovský Trivel v neděli v časných ranních hodinách kvůli mistrovským zápasům velkého fotbalu ve značně kombinované sestavě. Své klubové povinnosti si totiž plnili střelec Radek Kočí či brankář Vlasta Hromada. Zranění pak nedovolilo do Brna odcestovat ani Milanu Meszárošovi. I tak Trivel svůj jediný zápas s domácím nováčkem odehrál se ctí, přestože se nakonec vrátil z Brna bez bodů. Nyní čeká klatovské sálovkáře pauza. Další turnaj je na programu 24. 11. v Českých Budějovicích.

GIOIA BRNO – TRIVEL KLATOVY 6 : 4 (3 : 3)

I přes problémy se sestavou, kdy na palubovku sportovní haly VTU vyběhl Trivel pouze se sedmičkou statečných, se hned v úvodu ujaly Klatovy vedení. Martin Janda našel v ideálním postavení Michala Frouse a ten krásnou střelou z voleje otevřel ve 2. minutě skóre. Domácí srovnali ve 4. minutě Klimešem. Stav 1:1 vydržel jen do 6. minuty, kdy střelu Jandy tečoval jeden z domácích hráčů do vlastní branky. Brňané opět v 10. minutě kontrovali a srovnali Prokešem na 2:2. Ve 12. minutě, když zužitkoval Frousovu přihrávku a poradil si s vyběhnuvším gólmanem, poslal Klatovy do vedení opět Janda. Naděje hostů, že půjdou do kabin k poločasové přestávce s jednobrankovým vedením, se rozplynuly ve 20. minutě , domácí opět udeřili a z rychlého protiútoku potrestal chybu Trivelu domácí kapitán Outrata.

Brněnští se ujali poprvé vedení ve 30. minutě gólem Doubravského , který se ukázal jako rozhodující. Brnu se v předposlední minutě podařilo získat dvoubrankový náskok gólem, jenž zaznamenal brněnský brankář poté, co přehodil Kopeckého, který v té době chytal, neboť Trivel hrál bez brankáře. Naději se snažil vykřesat v poslední minutě po narážečce Janda, který střelou k tyči završil svůj hattrick a snížil na 5:4. Času už ale bylo málo. Domácí potvrdili své vítězství pár vteřin před koncem Doubravským a upravili stav na konečných 6:4.

Branky: Doubravský 2, Klimeš, Prokeš, Zrzavý, Outrata R. – Janda 3, Frous

TRIVEL Klatovy: Fremuth, Schwartz, Kopecký, Matějka, Frous, Voráček, Janda.