Na sto třicet fanoušků mochtínského klubu se přišlo minulou sobotu podívat do Mochtína, kde se konaly oslavy 25. výročí fungování klubu.

Ty byly zahájeny miniturnajem za účasti tří týmů – PS Křeč muži, PS Křeč ženy, SG Mochtín. Vítězem se stala SG Mochtín, která porazila oba týmy Křeče shodně 1:0. O druhém místě musely v zápase mezi ženami a muži, kde konečně začaly padat branky a které skončilo 4:4, nakonec rozhodovat penalty. Jedinou penaltu tzv. křečáckým dloubáčkem proměnil zástupce presidenta Křeče a místostarosta obce Miroslav Bauer. O zábavu se postaral i povolaný rozhodčí Michal Balák, který neustále pomáhal Křečandám, což se nelíbilo Zemanovi, který ho hrubě fauloval a následně dostal červenou kartu.

Po turnaji byly vyhodnoceny nejlepší týmy a došlo i na sponzory, hráče, fanoušky a legendy PS Křeč. Za vynikající spolupráci si odnesli ocenění obec Mochtín, Sokol Mochtín, Martin Oulehle – FRIGOTRANS, Viliam Pretzelmayer, Jaroslav Švátora, SK Chlistov, Karel Plánička, Zdena Spurná a Yvetta Musílková, Do síně slávy PS Křeč Mochtín byli uvedeni Jaroslav Cihlář st., Zdeněk Strnad, Josef Bauer, Luděk Šafránek, Jana Zahálková, Monika Šafránková, Markéta Bauerová a Petra Zemanová.

„Večer následovalo posezení s hudbou,které se protáhlo až do ranních hodin. Chtěl bych poděkovat všem, kteří přišli a přispěli dobrou náladou při oslavách PS Křeč," uvedl za organizátory Jan Šafránek.