První bodovou ztrátu zaznamenaly Betonky, když pouze remizovaly s Draky. Remíza se zrodila i v souboji z horních pater tabulky mezi Pantery a Realem Hybrid. Této remízy využil Smrk, který se po „povinném" vítězství nad Bidlem vrátil na druhé místo. V posledním utkání mezi Křečí a Tučňáky byli produktivnější Tučňáci a připsali si tři body za výhru 4:1.

Výsledky 6. kola:

Draci Klatovy – FC BS Stars Klatovy 4:4 (2:3; branky: 2. Böhm Petr, 20., 35. Nushart Martin, 27. Balák Michal – 3. Hrach Martin, 11., 14. Matějka Vlastimil, 34. Lukeš Marek).

První skórovali již ve druhé minutě Draci gólem po rohovém kopu. BS Stars srovnaly gólem brankáře přes celé hřiště a o tři minuty později šly do dvoubrankového vedení. Drakům se podařilo ještě do poločasu snížit na 2:3. Ve druhé půli měli více šancí Draci a z jedné z nich se jim podařilo skóre srovnat. Ke konci zápasu padlo ještě po jednom gólu na každé straně a zápas skončil remízou 4:4.

Real Hybrid – SK Panters Klatovy 3:3 (2:1; branky: 19., 20. Rath Michal, 34. Lapáček Zdeněk – 3. Havlíček Jan, 24. Bešta Jiří, 32. Toman Martin).

Začátek zápasu vyšel lépe Panterům, kteří šli ve 3. minutě do vedení. O otočení skóre se postaral Rath dvěma slepenými góly v závěru první půle. Hosté vyrovnali v úvodu druhé půle a vzápětí ještě nastřelili tyč domácí branky. Ve 32. minutě se podařil obrat i Panterům, když je do vedení poslal Toman. Na konečných 3:3 srovnal o dvě minuty později z trestného kopu Lapáček.

ST Smrk Klatovy – AFK Bidlo 7:4 (6:1; 5., 13., 15., 16. Vostrý Václav, 7. Holobradý Petr, 15. Poláček Zdeněk, 29. Štych Jiří – 12. Cibulka, 19., 33., 34. Vlček Jakub).

Smrk byl v první půli střelecky při chuti a nasázel Bidlu šest gólů. Autorem čtyř gólů byl Václav Vostrý. Bidlo se v první půli trefilo pouze jednou. V druhém poločase bylo Bidlo aktivnější, vyrovnalo obraz hry a snížilo skóre na konečných 7:4 pro Smrk.

PS Křeč Mochtín – FC Tučňáci 1:4 (0:4; 21. Šafránek Jan – 6., 14., 17. Špaček Jiří ml., 8. Toman Pavel).

V prvním poločase se gólově prosadili Tučňáci, šance však byly na obou stranách. Hattrick vsítil obávaný střelec Jiří Špaček ml. Křeč v úvodu druhé půle snížila na 1:4, ale to bylo z její strany vše. Tučňáky držel Jiří Šmolc, který v bráně doslova „čaroval". Jeho nápaditá a pohotová rozehrávka dělala mochtínským problémy.

1. FC BS Stars Klatovy⋌6  5 1 0  35:10 16
2. ST Smrk Klatovy⋌6  4 0 2  28:22 12
3. Real Hybrid⋌6  3 2 1  28:17 11
4. SK Panters Klatovy⋌6  3 1 2  30:18 10
5. FC Tučňáci⋌6  3 0 3  24:23  9
6. Draci Klatovy⋌6  2 1 3  25:27  7
7. PS Křeč Mochtín⋌6  1 1 4  16:28  4
8. AFK Bidlo Klatovy⋌6  0 0 6  10:51  0

Soutěž pokračuje závěrečným kolem základní části v neděli 7. února.