Nejrychlejším mužem byl Ondřej Zelený, který za sebou nechal českého reprezentanta v běhu na lyžích Luďka Šellera z Chodova na Domažlicku a Vladislava Doležala. „Eliminátory mám rád, takže jsem si to užil. Trať byla fajnová, parádní prostředí, schody, které se u nás také moc nejezdí. Start do finále se mi nepovedl, ale pak jsem si počkal a šanci na předjetí jsem dostal. Závod byl hezky připravený, tak snad náš výkon přiláká příští rok více jezdců,“ řekl po závodě vítěz, který dnes sbírá úspěchy především v cyklokrosu.

Výsledky:
Muži: 1. Ondřej Zelený (Eleven Mercedes Mitas), 2. Luděk Šeller, 3. Vladislav Doležal (oba ČS Junior Specialized MTB Team).
Ženy: 1. Nikola Bajgerová (Eleven Mercedes Mitas), 2. Anna Mundlová, 3. Nikola Hodlová (obě Cyklosport-Pitstop.cz).
Junioři: 1. Daniel Srp (Cyklosport-Pitstop.cz), 2. Jiří zajíc (SK Jabkoty Kdyně).