NK Janovice – Start VD Plzeň 3:5

Domácím se nevydařil už začátek utkání. Obě dvojky své duely prohrály. První domácí trojka Macura–Turek–Vyskot sice následně snížila, ale ve druhé šli hosté opět do dvoubodového vedení. Janovicím se nevydařil ani singl, a tak po pěti duelech Plzeňští vedli 4:1. Domácím se sice podařilo v dalších dvou trojkách snížit na 3:4, ale následná dvojka, ve které Macura s Turkem podlehli Miksánovi s Klimentem 0:2 na sety, rozhodla o tom, že spokojenější odjížděli hosté.

„Smutný výkon obou družstev, který nemohl bavit ani hrstku nejvěrnějších diváků. Bez srdce prostě není hezký sport. V utkání nelze kromě rozhodčích pochválit žádného z jeho aktérů. Obě družstva by se měla zamyslet nad tím, proč to vůbec hrají," neskrýval zklamání janovický kouč Vladimír Kasík.

Pro Janovice však ještě není nic ztraceno. Play out se hraje na dva zápasy a jejich výsledky se sčítají. O tom, kdo z této dvojice půjde do přímého souboje o sestup, se rozhodne v sobotu, kdy Janovice hrají v Plzni. V případě, že Janovice v Plzni vyhrají 5:3, rozhodně o vítězi třetí zápas.

Sestava NK Janovice: Macura, Turek, Nedelkov, Vyskot, Bohatý, Franic, Podstatný Jiří