VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTOGALERIE: Na čtyřkilometrové mochtínské trati dominovali Görner a Kaviová

Mochtín – Jednačtyřicátý ročník Mochtínského přespolního běhu, který byl součástí okresní soutěže běžců mimo dráhu Husgvarna Cup 2013, absolvovalo 132 závodníků.

11.5.2013
SDÍLEJ:

Na čtyřkilometrové mochtínské trati dominovali Görner a KaviováFoto: Deník/Milan Kilián

 „Tratě byly po nočním dešti mokré a kluzké. Nikomu se však nic nestalo, zranění nebylo hlášeno," uvedl ředitel závodu Karel Šot.
Děti a žactvo odběhlo své tratě za slunečného počasí, dorost, ženy a muže však na čtyřkilometrové trati provázel hustý déšť.

Nejmladším účastníkem byl teprve dvouletý Martin Kocum z TTK Klatovy, nejstarším pak 73letý František Kortus z Kašperských Hor. Pořadatelem akce byla TJ Sokol Mochtín ve spolupráci s Pošumavským regionálním centrem Sport pro všechny Klatovy.
„Na závěr byly slavnostně vyhlášeny výsledky, byly předány medaile a ceny, každý účastník si domů odnesl pamětní diplom. Další ročník Mochtínského přespolního běhu plánujeme příští rok znovu na 8. května," dodal Šot.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

41. ročníku MOCHTÍNSKÉHO PŘESPOLNÍHO BĚHU – 8.5.2013

Předškolní děti r.2009 a mladší – 110 m - HOŠI

1. Matyáš Borský (2009)................ MŠ Klatovy............................ 0:40,3 min.

2. Šimon Kyrál (2009).................. TJ Sušice .............................. 0:49,0

3. Jaroslav Mareš (2009)............. TJ Sokol Mochtín ...................... 0,49,4

4. Karel Schwarz (2009) ............. MŠ Mochtín ..............................0:54,0

5. Marek Rendl (2010)................. Gymnastika Klatovy ....................1:13,5

6. Marek Šot (2010) ................... TJ Sokol Mochtín ...................... 1:22,0

7. Martin Kocum (2011) ............... TTK Klatovy ............................ 1:42,0

Předškolní děti r.2009 a mladší – 110 m – DÍVKY

1. Alena Matoušková(2009).............MŠ Hartmanice ................. 0:40,0 min.

2. Nikola Marková (2009) ............. MŠ Klatovy ....................... 0:42,8

3. Eliška Bechyňová(2009)............ Beruška Klatovy..................0:52,0

4. Lucie Viktorie Duchoňová(2009). Gymnastika Klatovy .............0:54,2

5. Michaela Karnetová(2010) ........ MŠ Lucemburk ...................1:07,2

Předškolní děti r.2007 – 2008 – 220 m – HOŠI

1. Tomáš Nový.......................... Sokol Petřín .......................1:26,0 min.

2. Filip Doubek ......................... Vimperk ............................1:27,0

3. Jonáš Javorský ..................... Karate Klatovy ...................1:28,0

4. Jan… ? ................................TJ Sokol Mochtín ...............1:29,0

5. Hanuš Pikhart .......................MŠ Běšiny ........................1:31,0

6. Daniel Srp ...........................MŠ Máchova Klatovy ...........1:34,0

7. Martin Toušek ......................MŠ Klatovy ........................1:36,0

8. Vilém Šot ............................MŠ Kal .............................1:40,0

9. Matěj Duchoň......................MŠ Osvračín ......................1:42,0

Předškolní děti r.2007 – 2008 – 220 m – DÍVKY

1. Michaela Krausová..............MŠ Studentská Klatovy...........1:28,0 min.

2. Denisa Rajtmajerová ..........MŠ Mochtín ......................... 1:29,0

3. Bára Rendlová ............... .Gymnastika Klatovy ................1:30,0

4. Vanesa Valechová ............ ??? .............................. …1:37,0

5. Vendula Řeřichová ............Karate Klatovy ......................2:06,0

Děti r.2005 – 2006 - 450 m – ŽÁCI

1. Kryštof Ruža....................Karate Klatovy .......................1:41,0 min.

2. Matěj Kyrál .....................TJ Sušice .............................1:50,0

3. Václav Bouček ............... TJ Sokol Mochtín ...................1:53,0

4. Petr Steininger ............... TJ Sokol Mochtín .................. 1:54,0

5. David Josef Höfler .......... TJ Sokol Mochtín ....................1:57,0

6. Martin Černík ................. TJ Sušice ............................. 1:57,0

7. Dominik Valečka ............. Janovice ? ........................... 2:02,0

8. David Pícha ................... TJ Sušice .................................2:02,0 min.

9. Daniel Mareš ..................TJ Sokol Mochtín ....................... 2:13,0

10. Michal Horský .................TJ Sokol Mochtín ........................2:17,0

11. Pavel Kovařík..................TJ Sokol Mochtín ........................2:37,0

Karel Houdek ..................Obytce .............................. (špatný start)

Děti r.2005 – 2006 – 450 m – ŽÁKYNĚ

1. Nikola Hodlová ................ Ramala Klatovy ..........................1:47,0 min.

2. Štěpánka Hanušová .........TTK Klatovy ............................... 1:49,0

3. Anna Kateřina Skořepová .. Gymnastika Klatovy ..................... 1:53,0

4. Kateřina Babková .............ZŠ Klatovy, Plánická .................... 1:53,0

5. Karolína Lorencová .......... ZŠ Klatovy, Čapkova.................... 1:55,0

6. Anna Matoušková ............ TJ Sušice ..................................1:56,0

7. Kateřina Tykalová .............TJ Sušice ..................................1:57,0

8. Karolína Tománková .........Gymnastika Klatovy .....................1:59,0

9. Veronika Černá ................Gymnastika Klatovy .....................1:59,0

10. Bára Struhárová ...............MŠ Máchova Klatovy ...................2:06,0

11. Nina Brumer ....................ZŠ Klatovy, Tolstého ....................2:10,0

12. Adélka Lorencová .............ZŠ Kolinec ................................ 2:11,0

13. Anna Mašková ..................TJ Sušice .................................2:12,0

14. Denisa Fichtlová ...............ZŠ Mochtín ...............................2:15,0

15. Michaela Gebeková ...........ZŠ Mochtín .............................. 2:17,0

16. Karolína Šatrová ...............ZŠ Mochtín ...............................2:21,0

Nejmladší žáci – r.2003 – 2004 - 450 m

1. Radek Holub ....................Strážov ....................................1:35,0 min.

2. Robin Teršl ..................... TJ Sušice .................................1:38,0

3. Lukáš Rajtmajer ............... TJ Sokol Mochtín .......................1:41,0

4. Jan Šťastný .....................Masarykova ZŠ Klatovy ...............1:44,0

5. Lukáš Velek .....................TJ Sokol Mochtín ........................1:48,0

6. Filip Cupl ........................SK Klatovy 1898 ..........................1:48,0

7. Josef Mucha ....................Obytce ......................................1:49,0

8. Václav Kraus ....................ZŠ Klatovy, Čapkova ..................1:49,0

9. Václav Kolář ................... TJ Sokol Mochtín ........................1:54,0

10. Libor Potužník ................ TJ Sušice ..................................1:57,0

11. Petr Matějka .....................TJ Sokol Mochtín ....................... 2:04,0

12. Vojtěch Kanta ..................HC Klatovy ................................ 2:08,0

13. Josef Lorenc .................... ? ? ? .......................................2:11,0

Nejmladší žákyně – r.2003 – 2004 – 450 m

1. Eliška Borská ...................Gymnastika Klatovy ...................1:38,0 min.

2. Jana Schaffmauserová .......TJ Sušice ................................1:38,0

3. Lenka Kurcová ................. ZŠ Klatovy, Plánická ................. 1:40,0

4. Marie Fournovská ............. TJ Sušice ............................... 1:44,0

5. Sára Chobotová ............... Gymnastika Klatovy .................. 1:45,0

6. Martina ? ? ? .................. ? ? ? ................................. 2:06,0

Mladší žáci r.2001 – 2002 – 900 m

1. Petr Pretzelmayer ............. TJ Sokol Mochtín .....................3:22,0 min.

2. Jan Schaffhauser .............. TJ Sušice ...............................3:29,0

3. Alfred Schuedörfler ............ ZŠ Nýrsko, Komenského .......... 3:36,0

4. David Demeter ................. TJ Sušice .............................. 3:38,0

5. Mirek Švátora ................... PIT Stop Cyklo Klatovy.............. 3:39,0

6. Jakub Heberlein ................ TJ Sušice ...............................3:40,0

Mladší žákyně r.2001 – 2002 – 900 m

1. Natálie Kantová ..................TJ Klatovy..............................3:19,0 min.

2. Karolína Mikynová .............. Gymnastika Klatovy .................3:21,0

3. Zuzana Johánková ............. Gymnastika Klatovy .................3:31,0

4. Jana kohoutová ..................ZŠ Mochtín ........................... 3:31,0

5. Petra Zadinová ...................ZŠ Bolešiny ...........................4:05,0

6. Nicole Jahnová ...................ZŠ Klatovy, Plánická ................4:26,0

7. Natalie Schwarzová .............TJ Klatovy ........................... 4:28,0

8. Iveta Smolíková ..................ZŠ Mochtín .......................... 4:45,0

9. Natálie Kovaříková .............. ZŠ Klatovy, ? ...................... 4:48,0

Starší žáci r.1999 – 2000 – 1300 m

1. Michal Koranda ..................Atletika Klatovy ........................4:50,0 min.

2. Matěj Kapusta ................... SK Klatovy 1898 ...................... 5:14,0

3. Tomáš Velek .................... TJ Sokol Mochtín ...................... 5:24,0

4. Daniel Havel .................... Gymnázium Sušice ................... 5:44,0

Starší žákyně r.1999 – 2000 – 900 m

1. Lucie Krausová ..................ZŠ Klatovy, Čapkova...............3:43,0 min.

2. Adéla Kotěšovcová .............Gymnázium Klatovy ................3:52,0

Dorostenci r.1995 – 1998 – 4000 m

1. Jiří Peleška .......................TJ Sokol Mochtín ..................20:23,0 min.

2. Karel Přibyl ...................... TJ Sokol Malý Bor .................23:28,0

3. Stanislav Strejc ............... . TJ Sokol Mochtín ..................23:53,0

Ženy r.1994 a starší - 4000 m

1. Petra Kaviová ................... Atletika Klatovy .....................18:00,0 min.

2. Renáta Zítková ................. Plzeň ...................................18:25,0

3. Ivana Machová ............... FIT BODY Klatovy ...................19:53,0

4. Šárka Štádlerová ............ Tatran Železná Ruda ............... 21:12,0

5. Julie Schueedörfcerová...... Javorná .................................22:59,0

6. Dana Šuba ...................... Plzeň ....................................29:12,0

Muži do 40 let – r.1974 – 1994 (hlavní závod) – 4000 m

1. Tomáš Görner.................Atletika Klatovy ........................15:18,0 min.

2. Ondřej Kocum .................TTK Klatovy ..............................16:19,0

3. Martin Kocum ............. …TTK Klatovy ..............................16:20,0

4. Tomáš Dolejš ................. TJ Sokol Mochtín.........................16:31,0

5. Ondřej Štěpáník .............. TJ Sušice ..................................18:57,0

6. Jiří Bejček ...................... TJ Sokol Dolany .........................21:42,0

7. Michal Brunner .................TJ Újezdec ..............................25:53,0

Muži nad 40 let – r.1964 – 1973 – 4000 m

1. Zdeněk Forster .............AC Domažlice ...........................16:13,0 min.

2. Pavel Zítek ..................Plzeň .......................................16:41,0

3. Ruda Petrmichl ............Atletika Klatovy ...........................16:42,0

4. Milan Havel .................Zdouň Hrádek ............................. 20:53,0

5. Zbyněk Cupl ...............SK Klatovy 1898 ...........................21:22,0

6. Jan Kurc ....................TJ Újezdec ...................................24:52,0

7. Milan Ivica ................. TJ Újezdec ...................................25:54,0

Muži nad 50 let – r.1954 – 1963 – 4000 m

1. Alois Šatra ..................Tatran Velké Hydčice ..................17:11,0 min.

2. Karel Voráček ............ TJ Sokol Dolany .........................17:16,0

3. František Kukaň .......... Gama Železná Ruda ................... 18:48,0

4. Miroslav Štádler .......... Tatran Železná Ruda .................. 20:01,0

Muži nad 60 let – r.1953 a starší – 4000 m

1. Jiří Přibík .................... PSK Klatovy ............................... 18:18,0 min.

2. František Kortus (1940) ..OS Kašperské Hory ..................... 21:58,0

3. Jiří Čada .....................KČT Nýrsko ................................ 23:31,0

4. Jiří Janka ....................Vlčák Tupadly............................... 26:14,0

 

Autor: Jitka Kilbergerová

11.5.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Hráči Viktorky porazili v neděli doma 3:0 Zbrojovku Brno.
20

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Na Hůrce padl rekord závodu

Klatovy – Již 6. ročník Běhu klatovskou Hůrkou se konal minulou sobotu na atletickém stadionu v Klatovech a v přilehlém lesoparku Hůrka.

FOTO: V Klatovech a v Sušici ocenili dárce krve

Klatovsko - Dárci krve a plazmy dávají ze sebe to nejcennější a za to byli v úterý v Sušici a ve středu v Klatovech oceněni plaketami a zlatými kříži.

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Plzeňský kraj – Kandidátka STAN na vítězné ANO nestačila ani tam, kde vládnou kandidáti.

Klatovsko už nemá svého poslance, neuspěli Šidlo, Jakubčík ani nikdo další

Klatovsko – Okres Klatovy už nemá v Parlamentu ČR žádného svého zástupce.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení