„Před první jízdou jsem si říkal, buď v klidu, žádný stres, bav se tím. Užíval jsem si i atmosféru, která byla skvělá. Rozjížďky jsem zvládl, v rozhodující jízdě jsem ale v druhé sekci trati udělal příliš mnoho drobných chyb, takže z toho bylo třetí místo. V tu chvíli mě to trochu štvalo, ale rychle to přešlo a byl jsem šťastný, že jsem se dostal na bednu," svěřil se svými závodními dojmy Kosnar.

Na oslavu ale nebyl čas. Hned druhý den čekal Kosnara hlavní závod mužů. Večerní závod začal dvacetiminutovým pompézním ohňostrojem a pak se šlo už na věc. Kosnar dojel ve své jízdě třetí a celkově skončil na 43. pozici, dvě místa za vítězem v závodě juniorů Saarinenem a o 17 míst před Barrauem. Závod ovládli zámořští jezdci. Vyhrál Američan Naasz před svým krajanem Dunnem a Kanaďanem Croxallem. Z Čechů byl nejlepší Michael Urban na 20. místě, další Čech Lukáš Kolc byl třicátý šestý.

Tento týden odletěl Kosnar na další závod RBCI do finského města Jyväskylä. „V Marseille bylo všechno parádní a užil jsem si to. Sice mám po závodě něco s třísly, ale do Finska se těším a doufám, že tam minimálně zopakuji výsledky z Francie," věří si Kosnar, který na závěr poděkoval všem, kteří ho podporují a fandí mu.