Nejvíce jich získali vřeskovičtí mladší žáci, kteří vyhráli vysoko ve Všenicích i doma s Liticemi. Dva povinné body uhráli muži Sokola Chudenice, když v Tymákově vyhráli o dvě branky. V tabulce oblastní soutěže I. třídy je Tymákov C na poslední, 10. příčce, Chudenice si drží 6. místo. Jeden bod vybojovalo ve dvojzápase béčko mužů TJ Vřeskovice v oblastním přeboru. Vysoko prohrálo ve Stupně, doma pak uhrálo remízu s blovickým áčkem.

Bez bodů v tomto mistrovském kole zůstali druholigoví muži TJ Vřeskovice, kteří doma nestačili na Sokol Podlázky, dvojzápas oblastního přeboru nevyšel ani ženám Sokola Chudenice. Prohrály očekávaně v Přešticích, doma pak po velkém boji těsně s Plzní-Božkovem.

II. LIGA MUŽŮ

Vřeskovice – Podlázky 15:23 (6:13).

Domácí tentokrát podali slabý výkon, se soupeřem nestíhali. Nepodržel je gólman, nedařilo se obraně a bohužel ani útok tentokrát neoslnil. Navíc chybělo i nasazení a bojovnost, nakonec z toho byla jasná porážka. I přes ni však Vřeskovice A drží ve druholigové tabulce výborné 6. místo, Podlázky si polepšily, poskočily na 3. příčku.

Branky Vřeskovic: Tomáš Jánský 8, Miroslav Černý 6, Marek Brada 1

OBLASTNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Stupno – Vřeskovice B 28:18 (14:8)

Domácím se zatím moc nedařilo, byli v tabulce na předposledním místě. Tentokrát jim ale vycházelo vše, na co sáhli, a vyhráli zaslouženě.

Branky Vřeskovic: Tomáš Blohmann 8, Jan Matoušek 7, Jan Míka 3

Vřeskovice B – Blovice 18:18 (9:6)

Nedělní zápas měla vřeskovická záloha proti favorizovanému áčku Blovic skvěle rozehraný. Dlouho vedla, ale zkušený soupeř nakonec dosáhl na remízu. Blovice jsou v tabulce s 11 body zatím na 6. místě, Vřeskovice B získaly 6 bodů a jsou na 8. příčce.

Branky Vřeskovic: Blohmann 8, Matoušek 8, Míka 2.

OBLASTNÍ PŘEBOR ŽEN

Přeštice B – Chudenice 21:7 (10:5)

Chudenice – Božkov 10:11 (6:5).

Přeštické házenkářky atakují čelo tabulky, tam Chudenice šanci na úspěch neměly, ale doma proti Božkovu (je zatím pátý) měly domácí hráčky získat oba body. Bojovaly, těsně vedly, ale body za těsnou výhru si nakonec odvezly soupeřky.

Branky Chudenic proti Božkovu: Kacerovská 5, Němečková 4, Šteflová 1

OBLASTNÍ SOUTĚŽ MUŽŮ I. TŘÍDY

Tymákov C – Chudenice 20:22 (11:10).

Domácí tým, ač je zatím poslední v tabulce, se vypjal k dobrému výkonu a hosty pořádně potrápil. Chudeničtí muži měli ale lepší závěr a zaslouženě nakonec přivezli domů oba dva mistrovské body. Tabulku této soutěže vede suverénně TJ Příchovice B s 16 body, Sokol Chudenice je zatím na pěkném 6. místě s 8 body, tabulku uzavírá se 3 body Tymákov C.

OBLASTNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Všenice – Vřeskovice 4:15 (1:7).

Branky Vřeskovic: Hájek 8, Hohlberger 6, Voráčková 1

Vřeskovice – Litice 26:3 (15:1).

Branky Vřeskovic: Hájek 14, Hohlberger 8, Voráčková 3, Hošťálek 1

POZVÁNKA NA HÁZENOU

Doma se tentokrát ze zástupců Klatovska nikdo nepředstaví. Na hřiště soupeřů jedou mladší žáci Vřeskovic do Plzně-Újezda, vřeskovické béčko mužů do Tymákova a áčko do Záluží. Házenkářky Sokola Chudenice jedou do Dobříva, stejně tak jako jejich kolegové muži.

Karel Šot