V mužské kategorii byl nejrychlejší Vojtěch Koželuh z Atletiky Klatovy, který osmikilometrovou trať zvládl za 29:20 minut a byl vyhlášen také nejlepším mužem okresu. Na druhého závodníka v celkovém pořadí, oddílového kolegu Tomáše Görnera, měl náskok téměř minutu a půl.

Ženám kralovala na trati dlouhé 4050 metrů Ivana Sekyrová z AK Sokolov s časem 15:13 minut. Ta si navíc odvezla finanční odměnu jako nejlepší vrchařka.

Nejlepší ženou okresu byla Hedvika Procházková z TJ Klatovy, která skončila v kategorii nad 35 let na 4. místě, titul Miss si odvezla Zlata Lukášková z Rokycan. Nejstarším mužem závodu byl Josef Růžička z TJ Tatran Železná Ruda (roč. 1939), Šnekem roku 2014 pak Hynek Jelínek z Klatov.

Medailisté po kategoriích

Ženy do 34 let (13 závodnic): 1. Beshirová Carmen (Adidas Team) – 16:15 min. 2. Beroušková Kateřina (LK Tatran Chodov), 3. Kudrnovska Eva (Plzeň)

Ženy nad 35 let (7 závodnic): 1. Sekyrová Ivana (AK Sokolov) – 15:13 min., 2. Forsterová Stanislava (SC Marat. Plzeň), 3. Lukášková Zlata (AC Falkon Rokycany)

Junioři (2 závodníci): 1.Slavičinský Jáchym (Praha) – 22:03 min., 2. Havel Daniel (TJ Sušice)

Muži do 39 let (30 závodníků): 1. Koželuh Vojtěch – 29:20 min., 2. Görner Tomáš, 3. Koželuh Jan (všichni tři Atletika Klatovy)

Muži nad 40 let (13 závodníků): 1. Beshir Ervin (Adidas Team) – 31:24 min., 2. Švarc Norbert (Mílaři Domažlice), 3. Sladký Roman (Prosport Akt.)

Muži nad 50 let (14 závodníků): 1. Flaks Jan (AC Nýřany) – 34:24 min., 2. Beroušek Pavel (LK Tatran Chodov), 3. Voráček Karel (Sokol Dolany)

Muži nad 60 let (5 závodníků): 1. Korytár Ján (AC Falkon Rokycany) – 34:11 min., 2. Přibík Jiří (PSK Klatovy), 3. Rus Zdeněk (KČT Nýrsko)

Muži nad 70 let (4 závodníci): 1. Valtr Bohumil (Dům Seniorů Kdyně ) – 22:24 min., 2. Růžička Josef (TJ Tatran Železná Ruda), 3. März František (Sokol Kout na Šumavě).