Kickboxu i klasickému boxu patřil sobotní večer v Pocinovicích, kde Hammers Gym Běhařov pořádal King of Kings. V průběhu galavečera se v osmi duelech utkalo šestnáct boxerů, až na malé výjimky všechno držitelé medailí z tuzemských i zahraničních šampionátů.

Správnou atmosféru v sále kulturního domu navodil hned v úvodu spoluzakladatel kickboxu v Čechách, právník a moderátor večera Michal Frabša. Hlasivky tří stovek diváků se rozehřály hned v prvním duelu, v něm se v kategorii lowkick utkaly lovosická Fabiana Bytygi a juniorská mistryně světa z Millenium Gym Klatovy Nikola Hammerová, která po třech kolech nakonec zvedla ruku na znamení vítězství.

Poté do sebe v ringu bušili patnáctiletý běhařovský boxer Aleš Martínek a Johanes Schlogl z německého BC Weiding. Zvítězil prvně jmenovaný, trojnásobný mistr republiky a bronzový z mistrovství světa ve své kategorii.

Do varu se publikum dostalo v duelu dvojnásobného mistra světa Karla Plíška z Millenium Gym Klatovy a neméně úspěšného Petra Kličky z Hammers Gym Běhařov. Oba fighteři, kteří se narodili v Domažlicích, do sebe šli naplno, Klička byl dokonce několikrát ošetřován kvůli krvi v obličeji. Jeden z nejhezčích duelů večera nakonec rozhodčí ukončil před vypršením limitu a z cenného vítězství se radoval Plíšek.

Po nich se v kategorii fullcontact utkali méně zkušení Plzeňan Lukáš Ekert a Petr Paliar z Hammers Gym Běhařov, který nakonec vyhrál. Také zápas plzeňského Marka Peka s běhařovským Martinem Hladkým nabídl dramatickou podívanou, na jejímž konci se Hladký těžce sbíral ze země a z výhry se radoval Pek. Klasický box prezentoval v Pocinovicích budějovický Martin Šejnoha a běhařovský Václav Pytel, který sice opticky utržil více ran, přesto nakonec podle sudích vyhrál těsně 2:1 na body. V předposledním duelu večera pak juniorská mistryně světa Tereza Martínková z pořádajícího oddílu porazila svoji plzeňskou jmenovkyni Lukešovou.

O vyvrcholení galavečera se postarali klatovští fighteři v kategorii K – 1 Rosťa Hejduk a Tomáš Tuček. Osmadvacetiletý dvojnásobný mistr republiky Hejduk, který v předchozích šedesáti zápasech prohrál jen šestnáctkrát, po opatrném začátku zasadil svému o pět let mladšímu soupeři několik tvrdých direktů. Tuček, který se pyšní titulem vicemistra republiky a má na kontě patnáct vítězství z dvaadvaceti zápasů, kontroval ještě před gongem oznamujícím konec prvního kola několika tvrdými výpady kolenem. Ve druhé dvouminutovce však Tuček v nastalé vřavě zřejmě neslyšel pokyny trenéra Václava Tomana, který jej nabádal použít do dalšího boje hlavně údery rukou, díky nimž pomalu získával navrch, místo toho vsadil na kopy, při nichž několikrát minul soupeře, a dokonce se ocitl na zemi. I když se vzápětí vzchopil, duel nakonec prohrál těsně na body 2:3.

Galavečeru předcházel dopolední turnaj začátečníků, při němž bylo k vidění devatenáct duelů.