I tak fanoušci viděli pěkné bitvy a další dominanci děvčat z Czech Police Team SKPŠ Praha, které projely turnajem jako nůž máslem, zaslouženě zvítězily a počtvrté v řadě celý turnaj ovládly. O druhé a třetí místo se rozdělily další dva pražské týmy. Stříbrnou příčku obsadil tým FC Fellite Praha a jen o skóre zůstal bronzový nováček turnaje Prague Raptors Football Club.

Bramborovou medaili si vykopaly hráčky jihočeské TJ Blatná a na pátém místě skončily domácí Andělky Chanovice. Tabulku uzavřela družstva z Klatov, když Výběr dívek OFS Klatovy WU14 (fotbalistky do čtrnácti let) byl o jednu příčku úspěšnější než druhý nováček turnaje SK Klatovy 1898.

Nejlepší brankářkou byla vyhlášena Renata Klembarová z týmu Andělky Chanovice, mezi střelkyněmi se prosadila Alice Boučková z FC Fellite Praha. Její tým dal celkem 17 gólů a deset z nich vstřelila právě Alice Boučková.

Nejlepší hráčku turnaje vybíraly samy týmy svým hlasováním a nejvíce hlasů získala Nela Houbová z pražských Raptors. Memoriál se hrál na dvou hřištích systémem 5+1 (pět hráček do pole plus brankářka) a zápasy spolehlivě odřídili rozhodčí Petr Anšlág a Ivan Petličarovský. Celý průběh turnaje dokumentoval Josef Benedikt, na jehož snímky se můžete podívat v galerii.

Trenér Matěj Spěváček.
Vážím si toho, mám respekt a těším se, hlásí nový kouč klatovských fotbalistů

„Jsme moc rádi, že se turnaj vydařil, že se počasí vydařilo a nikdo se nezranil. Děkujeme všem, kdo nás při vzpomínce na Páju (Řezáče) podporují, především starostům Malého Boru a Chanovic a podle opakované účasti týmů soudíme, že se hráčkám v Chanovicích líbí,“ uvedla fotbalistka z pořádajícího týmu Andělek a hlavní organizátorka memoriálu Simona Toningerová.

Zdroj: Martin Mangl

Ilustrační snímek.
V Hradešicích pořádají turnaj v malé kopané jako vzpomínku na Pavla Řezáče