O obrovské překvapení se postaraly Šelmy Blovice, které vybojovaly svůj premiérový bod, když remizovaly s favorizovanými Andělkami. Ty sice ještě braly bonusový bod za pokutové kopy, v nichž byly úspěšnější, ale ani to nepokazilo šťastným blovickým hráčkám radost z prvního bodu v této soutěži.

Nečekalo se ani vítězství Plánice nad Kobrou Stars. Kobry sice po poločase vedly o dva góly, ale plánické hráčky nepříznivý stav zvrátily a v poslední minutě zápasu vstřelily vítěznou branku.

V čele tabulky se nic nezměnilo, vedoucí Devils Dvorec si drží stále svou zimní neporazitelnost. Zápasy odřídil rozhodčí Roman Bína.

Výsledky:

Andělky Velký Bor – Šelmy Blovice 4:4, na PK 3:1 (3:1; branky: 8., 25. J. Niklová, 11., 29. S. Toningerová – 12., 38., 47. M. Škopková, 40. M. Kašparová; ŽK: 1:0).

Devils Dvorec – Sokolky Neznašovy 9:2 (5:2; branky: 2., 25., 48. Š. Andělová, 5., 50. R. Veselá, 11., 23. H. Jeřábková, 42. D. Milotová, 45. E. Andělová – 10. T. Mundlová, 18. M. Rendlová).

Kobra Stars – Plánice 3:4 (2:0; branky: 3., 41. L. Horová, 14. K. Jančová – 30., 41. M. Joglová, 29. I. Ludvarová, 50. Z. Roubová).

Vodní Panterky – SK Letiny 7:4 (4:2; branky: 15., 27., 41. M. Voráčová, 11. H. Mazancová, 20. A. Mazancová, 35. H. Pliešovská, 41. P. Bořánková – 14., 24., 31. A. Petrželková, 37. V. Ulrychová; ŽK: 1:0).

1. Devils Dvorec⋌5  5 0 0 0  40:13 15
2. Vodní Panterky⋌6  3 2 0 1  49:23 13
3. PS Křeč Mochtín⋌4  3 0 0 1  24:10  9
4. Kobra Stars⋌6  3 0 0 3  23:21  9
5. Andělky Velký Bor⋌5  2 1 0 2  32:23  8
6. Plánice⋌5  2 0 1 2  19:22  7
7. SK Letiny⋌5  1 1 1 2  19:19  6
8. Sokolky Neznašovy⋌6  1 0 1 4  17:31  4