Dvacet dva závodníků vyslal do bojů pořadatelský oddíl Karate klub Klatovy, což bylo nejvíce ze všech týmů. Podobně početná byla i klatovská medailová sbírka. Klub vedený hlavní trenérkou Petrou Levou Strnadovou získal na domácích závodech tři zlaté, šest stříbrných a šest bronzových individuálních medailí a jedno stříbro a bronz v soutěži kata družstev. V bodování týmů Karate klub Klatovy obsadil 2. místo za Naramou Rokycany a před Naramou Plzeň.

Všechny zlaté medaile vybojovali klatovští karatisté v kumite. V kategorii mladších žáků nad 41 kg vyhrál Alex Dung Nguyen Duc, mezi mladšími žákyněmi do 35 kg byla nejlepší Lucie Měsíčková a ve starších žákyních nad 50 kg brala zlato Romana Moravcová. V disciplíně kata (cvičení předepsané sestavy technik) zástupci Karate klubu Klatovy na zlato nedosáhli, ale každé pódiové umístění je velmi cenné, protože v jednotlivých kategoriích je v kata mnohem větší konkurence než v kumite.

Přehled medailistů KK Klatovy:

1. místo: kumite: Romana Moravcová (starší žákyně +50 kg), Alex Dung Nguyen Duc (mladší žák +41 kg), Lucie Měsíčková (mladší žákyně -35 kg).

2. místo: kata: Radka Ouřadová (starší žákyně, kata 7. – 6. kyu), Štěpán Plánička (mladší žák, kata 8. kyu), tým mladšího žactva (Černá, Řeřichová, Šušarjevová); kumite: Radka Ouřadová (starší žákyně -50 kg), Petr Žák (mladší žák -41 kg), Kristýna Černá (mladší žákyně +41 kg), Tereza Bělská (mladší žákyně -41 kg).

3. místo: kata: Romana Moravcová (starší žákyně, kata 7. – 6. kyu), Alex Dung Nguyen Duc (mladší žák, kata 7. kyu), Viktorie Šušarjevová (mladší žákyně, kata 8. kyu), tým staršího žactva (Moravcová, Ouřadová, Nguyen Duc); kumite: Dominik Bílek (mladší žák -35 kg), Miroslav Šos (mladší žák -35 kg), Vendula Řeřichová (mladší žákyně -35 kg).