Konkrétně šlo o incident mezi hráčem Mengy Teamu Pavlem Javorským, který nyní působí v divizní Doubravce, a mochtínským Tomášem Dolejšem v dresu 1. FC Kdejsmemohlibejt. „Dolejš dostal modrou kartu za vražení do Javorského, ten ale na faul reagoval hodně neadekvátně a na Dolejše se vrhl. Museli jsme ho od Dolejše odtrhnout," popsal incident předseda okresního sdružení Klatovy České federace sálového fotbalu a vedoucí Mengy Teamu Michal Frous.

Podle očitých svědků Javorský mlátil Dolejše, který ležel na zemi, hlava nehlava a hráči na hřišti měli co dělat, aby ho od mochtínského fotbalisty odtrhli. „Hodně mě to mrzí, jak Pavel zareagoval, jako organizátora soutěže i vedoucího Mengy Teamu," dodal Frous.

Čtvrtfinále ale také určilo TOP čtyřku, která se v sobotu utká o titul vítěze letošního ročníku ligy – jsou to Mengy Team, Start Luby, AFK Bidlo a Cani Rosso Gang.

Výsledky čtvrfinále

1. FC Kdejsmemohlibejt – Mengy Team 2:5 (branky: Dolejš J. 2 – Hanzlík, Javorský, Lužný, Veselka, Vítovec; ŽK: 1:0 – Matějka; MK: 1:1 – Javorský – Dolejš T.)

Mengy Team – 1. FC Kdejsmemohlibejt 5:2 (Matějka 2, Frous, Kvítek, Veselka – Sláma, Dolejš J.).

Postupuje Mengy Team.

Inter Winter – AFK Bidlo 3:5 (branky: Pavlík 3 – Šnour 2, Šmolc, Šindelář, Koželuh ŽK: 1:0 – Švec)

AFK Bidlo – Inter Winter 5:0 (branky: Voráč 2, Koželuh 2, Šindelář).

Postupuje AFK Bidlo.

Řepy Týnec – Cani Rosso Gang 0:1 (brankya: Šlégl (pen.), ŽK: 3:0 – Pytel, Fait, Houdek).

Cani Rosso Gang – Řepy Týnec 5:2 (branky: Urban 2, Bohatý, Šlegl, Cihlář – Pytel, Fait ŽK: 0:3 – Ryba 2, Hromada MK: 0:1 – Ryba).

Postupuje Cani Rosso Gang.

Start Luby – SF Trivel C 0:0 (ŽK: 2:1 – Švátora, Šůs – Kološ).

SF Trivel C – Start Luby 2:2 (branky: Janda, Mužík – Pivoňka, Švátora ŽK: 1:1 – Janda – Švátora).

Postupuje Start Luby.

Finálový program se odehraje v sobotu 23. února předběžně od 17.00 hodin ve sportovní hale v Klatovech v Čapkově ulici. Na programu budou nejdříve dva semifinálové zápasy (Mengy Team – Start Luby a AFK Bidlo – Cani Rosso Gang). Poražení z těchto duelů se následně střetnou o konečné 3. místo, vítězové si to v posledním zápase rozdají o celkové prvenství. Zápasy se hrají na 2×20 minut a poslední 3 minuty utkání se hrají na čistý čas, pokud rozdíl branek bude nižší než tři.