Své síly na dobře upravených sjezdovkách změřilo na sto dvacet závodníků. Pořadatelské úlohy se jako vždy dobře zhostili funkcionáři a závodníci z TJ SA Špičák a Arnika Plzeň.

„Ozdobou závodu byl start i výkon člena žákovského reprezentačního výběru Jakuba Heniga z TJ SK Špičák, výsledky Milana Hampla z SA Špičák a návrat Jiřího Kabáta z TJ SA Špičák na krajskou špičku po několikaleté odmlce,“ vyzdvihl některé závodníky předseda lyžařského oddílu SA Špičák Jaroslav Kabát.

Umístění na prvních místech a výsledky závodníků z lyžařských oddílů okresu Klatovy:

SLALOM

Mladší žákyně: 1. Nová Tereza (Slj Plzeň), 3. Matoušová Alexandra (SK Maty), 4. Vidláková Petra (Ž. Ruda), 6. Vybíralová Tereza (Ž. Ruda), 7. Eollesová Klára (SA Špičák).

Mladší žáci: 1. Müller Marek (SK Špičák), 2. Varga Vítězslav (SK Špičák), 5. Hampl Matěj (SA Špičák), 7. Valeš Matěj (Ž. Ruda).

Starší žákyně: 1. Nováková Karin (SK Špičák), 4. Vlčková Veronika (SA Špičák), 6 Doumelová Ivana (Ž. Ruda), 7. Eollesová Eva (SA Špičák).

Starší žáci: 1. Henig Jakub (SK Špičák), 2. Štětka Matěj (SK Chlum), 3. Müller Jakub (SK Špičák), 4. Křivanec Jakub (Ski Sušice), 6. Faigl Petr (SK Špičák), 8. Najman Tomáš (Ž. Ruda), 9. Mařík Ondřej (SK Špičák), 10. Schejbal Antonín (SA Špičák).

Juniorky: 1. Venkrbcová Marcela (SCC Bohemia), 2. Scheinherrová Kateřina (SK Špičák), 3. Fišerová Julie (Ski Sušice), 4. Vybíralová Kristýna (Ž. Ruda), 5. Hašová Michaela (Ž. Ruda).

Ženy: 1. Sedláčková Ivana (Arnika Plzeň), 2. Zichová Kateřina (SA Špičák), 5. Ungrová Anna (Slj Plzeň).

Junioři: 1. Běl Vít (SK Špičák), 2. Sládek Petr (Ž. Ruda), 3. Lusk Vojtěch (SK Špičák), 4. Tolar Jakub (SK Špičák), 5. Štěrba Martin (SK Špičák).

Muži: 1. Kabát Jiří (SA Špičák), 3. Hampl Milan (SA Špičák), 4. Breburda Jan (ST Šumava), 7. Leba Tomáš (SA Špičák), 12. Ševčík Petr (SA Špičák).

OBŘÍ SLALOM

Mladší žákyně: 1. Červená Klára (SK Špičák), 2. Matoušová Alexandra (SK Maty), 3. Vidláková Petra (Ž. Ruda), 5. Hálová Veronika (ST Šumava), 7. Vybíralová Tereza (Ž. Ruda), 8. Eollesová Klára (SA Špičák).

Mladší žáci: 1. Müller Marek (SK Špičák), 3. Švec Matěj (SA Špičák), 4. Varga Vítězslav (SK Špičák), 5. Hampl Matěj (SA Špičák).

Starší žákyně: 1. Nováková Karin (SK Špičák), 2. Eollesová Eva (SA Špičák), 3. Radová Michaela (Slj Plzeň), 9. Doumelová Ivana (Ž. Ruda).

Starší žáci: 1. Henig Jakub (SK Špičák), 2. Müller Jakub (SK Špičák), 4. Křivanec Jakub (Ski Sušice), 7. Najman Tomáš (Ž. Ruda), 8. Faigl Petr (SK Špičák), 10. Šrámek Jakub (SA Špičák), 11. Mařík Ondřej (SK Špičák), 12. Marek Šimon (SA Špičák), 13. Schejbal Antonín (SA Špičák), 14. Zelenka František (Ž. Ruda).

Juniorky: 1. Vybíralová Kristýna (Ž. Ruda), 2. Koželuhová Eva (SA Špičák), 3. Scheinherrová Kateřina (SK Špičák), 4. Fišerová Julie (Ski Sušice), 5. Hašová Michaela (Ž. Ruda).

Ženy: 1. Tremlová Andrea (SA Špičák), 2. Sedláčková Ivana (Arnika Plzeň), 3. Zichová Kateřina (SA Špičák).

Junioři: 1. Běl Vít (SK Špičák), 2. Křivanec David (Ski Sušice), 4. Mastný Jan (SK Špičák), 5. Lusk Jan (SK Špičák), 6. Jelínek Jakub (SA Špičák), 7. Lusk Vojtěch (SK Špičák), 8. Tolar Jakub (SK Špičák).

Muži: 1. Brandtner Petr (Ski Písek), 2. Hampl Milan (SA Špičák), 3. Kabát Jiří (SA Špičák), 4. Kabát Jan (SA Špičák), 5. Koryťák Milan (SA Špičák), 6. Pohanka Tomáš (SK Špičák), 8. Zeman Petr (Slj Plzeň), 10. Běl Jan (SK Špičák), 13. Zýka Ondřej (SA Špičák), 11. Leba Tomáš (SA Špičák), 12. Hladík Pavel (SA Špičák), 14. Kulich Miloslav (SA Špičák).