Důvod? Chochlíková, jež byla v souboji s klatovskou rodačkou považována širokou veřejností i sázkovými kanceláři za favoritku, byla ve čtvrtek pozitivně testována na onemocnění covid-19.

„Monika Chochlíková je bohužel pozitivní na COVID, sobotního turnaje se proto nezúčastní. V duelu s Klárou Strnadovou tak nastoupí dvaadvacetiletá Viktorie Bulínová,“ uvedli pořadatelé z organizace Oktagon MMA na svých oficiálních facebookových stránkách.

Klára Strnadová v akci.
Klára Strnadová míří do Oktagonu, kde ji čeká premiéra v malých rukavicích

Strnadová se tak náhle stává z papírové outsiderky mírnou favoritkou. I když… s o tři roky mladší soupeřkou se v minulosti utkala už třikrát. Pod pravidly K-1 dvakrát zvítězila, ale v thajském boxu Bulínová dokázala klatovskou rodačku porazit.

Klára Strnadová.Klára Strnadová vs. Viktorie BulínováZdroj: Oktagon MMA

„Mrzí mě, že se s Monikou nakonec neutkám, protože to byl můj vysněný zápas. S mojí náhradní soupeřkou se znám moc dobře, již jsme spolu zápasily třikrát. Dvakrát v K-1 a jednou pod pravidly thajského boxu,“ svěřila se Deníku Klára Strnadová, pětinásobná mistryně ČR v disciplíně K-1, stříbrná medailistka ze světového šampionátu v roce 2019 a dvojnásobná vítězka světového poháru WAKO.

Zdroj: Youtube

A v čem bude Viktorie Bulínová silná? „Určitě v klinčích. Můj cíl však zůstává stále stejný. A to vyhrát,“ dodává odhodlaně klatovská bojovnice, která se na akci pod hlavičkou Oktagonu připravovala pod vedením trenéra Jana Kalaše, Zdeňka Švamberka, úspěšné zápasnice Martiny Jindrové a polské firmy brzozowski house promotions promotéra Artura Brzozowského.

Bitva Kláry Strnadové s Viktorií Bulínovou, která je vicemistryní evropského šampionátu IFMA a má na svém kontě již přes 40 zápasů, má předpokládaný začátek v sobotu 27. února 2021 od 18.00 hodin a sledovat ji můžete na placeném kanále oktagon.tv.

Florbalistky Sport Clubu Klatovy.
Mrzí mě, že teď nejde pokračovat v rozdělané práci, smutní kouč Hořký