V kategorii žen se stalo vítězem družstvo Sokola Božkov, v mužích získal přebornický titul tým TJ Záluží. V uvedených přeborech klatovský okres zde reprezentovala jen družstva oddílu národní házené TJ Sokol Chudenice, když házenkáři TJ Vřeskovice hráli II. ligu.

Oblastní přebor žen vyhrálo družstvo Sokola Božkov ziskem 26 bodů, když dokázalo třináctkrát zvítězit a jen jednou prohrálo. Startovalo zde osm týmů a mezi nimi i házenkářky z Chudenic, které ziskem osmi bodů a bilancí skóre 224:251 nakonec obsadily šestou příčku. Ve svém středu však měly kanonýrku Kristýnu Kacerovskou, která v této sezoně zatížila konto soupeřek 114 góly a v tabulce nejlepších střelkyň přeboru obsadila výborné druhé místo za vítězkou Kateřinou Soukupovou ze Sokola Nezvěstice, autorkou 120 branek.

Oblastní přebor mužů měl tentokráte suverénního vítěze a to celek Sokola Záluží, který nezaváhal ani v jednom utkání a bez jediné porážky se ziskem 32 bodů získal mistrovský titul.Nečekané, ale zasloužené druhé místo si vybojovali reprezentanti klatovského okresu – házenkáři TJ Sokol Chudenice, pro které je toto umístění historickým maximem. Svůj kádr před sezonou doplnili o několik hodně zkušených a kvalitních hráčů z Vřeskovic, v soutěži třináctkrát vyhráli a jen třikrát padli, přičemž uhráli skóre 305:241 a 26 bodů a na třetí místo tabulky odsunuli zkušený Sokol Osek, který získal „jen“ osmnáct bodů.Nejlepším střelcem tohoto přeboru se stal excelentní kanonýr vítězného Záluží Jan Tříska, který zatížil konta svých soupeřů 210 trefami, ale hned za ním na stříbrné příčce skončil se 141 vstřelenými góly chudenický Miroslav Černý. Třetí v pořadí pak byl Jan Kozák z Oseka, autor úctyhodných 109 branek.

Karel Šot, Martin Mangl