V areálu u základní školy ve Štěnovicích mělo jít o papírově vyrovnaný souboj a realita tomu odpovídala. Domácí hráčky si sice vytvořily mírný náskok (3:1, 4:2), ale do konce poločasu o něj téměř přišly. Rozhodujícím faktorem celého střetnutí byl střelecký výpadek Chudenic na začátku druhého dějství. Útočnice nemohly překonat výbornou Vařekovou mezi tyčemi štěnovické svatyně.

Jakub Pavlík ve víkendovém zápase na Petříně.
Trofej si vystavím doma na skříň, usmívá se nejlepší fotbalista Klatovska

Recept našla v závěru až kapitánka Soupírová, jenže ke smazání manka to už bohužel nestačilo. O třináct branek chudenického týmu se podělily dvě střelkyně. Kromě Soupírové se pětkrát gólově prosadila ještě Böhmová.

Chudenické házenkářky se kvůli porážce na hřišti Štěnovic propadly na sedmé místo o skóre za svého posledního přemožitele. Na prvním místě jsou Příchovice, druhou příčku hájí rezervní výběr prvoligového Tymákova, přičemž oba celky jsou prozatím stoprocentní. Na posledním místě jsou ženy ze Sokola Dobřív, proti nimž se chudenické házenkářky vyrukují v neděli od 15 hodin.

Výsledky odehraných zápasů 4. kola oblastního přeboru národních házenkářek: Štěnovice – Chudenice 15:13, Tymákov B – Blovice B 26:20, Kyšice – Plzeň Litice 15:12, Dobřív – Příchovice 9:27.

Krátce: V mužském oblastním přeboru byli v akci národní házenkáři TJ Vřeskovice, kteří potvrdili roli jednoznačného favorita, když na domácím hřišti smetli Sokol Hromnice vysoko 25:11. Vřeskovice jsou v průběžném hodnocení soutěže se třemi výhrami a jednou porážkou čtvrté, přičemž soutěž vedou Blovice, ale zle na ně dotírá také velice silné a kvalitní Záluží.

Czech Enduro Team v Polsku.
Parádní úspěch i reklama. Jaroslav Kalný je mistrem Evropy v týmové soutěži