Výsledková listina:
Muži:
1. Jaroslav Vlček (TJ Klatovy, čas 0:56:17), 2. Michal Procházka (TJ Klatovy 0:58:39), 3. Dušan Bartoš (Atletika Písek, 0:59:26). Další pořadí: Janů (Plzeň), Kovář (TT Sport Stupno), Voráček (Sokol Dolany), Kukaň (GAMA Žel.Ruda), Rus (KČT Nýrsko), Morčan (Banská Bystrica), Hostýnek (TJ Klatovy), Čečil (Plzeň), Les (TJ Marat. Úpice), Čada (KČT Nýrsko)

Ženy: Eva Štroblová (PSK Klatovy, celkově šestá), Petra Kaviová (TJ Klatovy, celkově jedenáctá), Sylva Racková (Plzeň, celkově šestnáctá).

„Bohužel, účast byla malá, protože se velmi těžko hledá vhodný termín. V sobotu se také běželo mistrovství republiky v půlmaratonu v Pardubicích, v neděli se běžel cross v Domažlicích, který je součástí okresní ligy. Určitě by se z těchto závodů zúčastnili u nás někteří běžci,“ řekl Jiří Přibík, organizátor klatovských běžeckých akcí.

„Počasí bylo pro běh ideální, závod proběhl hladce, žádné zranění, organizačně to bylo zajištěno dobře. Jen musíme zkusit najít pro příští ročník lepší termín, který by vyhovoval většímu počtu závodníků. Žádné překvapení v závodu se nekonalo, výsledky odpovídají výkonnosti závodníků. Druhý v pořadí, Michal Procházka, je dorostenecký reprezentant, běhá 800 metrů na dráze (na MR získal bronz), takže pro něj těch patnáct kilometrů bylo velice dlouhých, přesto běžel výborně a bral to jako trénink. Eva Štroblová, která vyhrála v kategorii žen, před čtrnácti dny absolvovala půlmaraton v Praze, kde obsadila velmi cenné šesté místo v konkurenci žen České republiky,“ uvedl Přibík. „Klatovské patnáctky, jak je vidět, se zúčastnili kvalitní závodníci, jen bohužel startovní pole bylo trošku slabší,“ zhodnotil závody Přibík.