Ptáte se na výsledek jeho snažení? Celkové dvanácté místo a čtvrté ve své věkové kategorii nad 30 let. To všechno za famózní čas 1:26:48.

Běh klatovskou kolonádou 2021.
FOTO: Běh klatovskou kolonádou vyhráli zkušený Koželuh s mladou Hanušovou

„Uff, to byl víkend. V sobotu druhé místo v rámci Běhu Rajským údolím (podrobnosti o závodě připravujeme – pozn. autora), teď tohle. Plzeňská půlka není úplně po rovině a já ji zaběhl pro mě v nádherném čase. Mám fakt radost,“ těšilo usměvavého borce.

Václav Anděl, Zdeněk Rus a Petr Vaněček sbírají úspěchy i za hranicemi okresu.Václav Anděl zaběhl skvěle plzeňský půlmaraton.Zdroj: Deník/Martin Mangl

Celkově druhé místo na nedávném půlmaratonu v Plasích (legendární Baroko) vybojoval expres ze Sušice Petr Vaněček (1:26:56). „Super závod,“ pronesl jen s pokorou sobě vlastní.

Václav Anděl, Zdeněk Rus a Petr Vaněček sbírají úspěchy i za hranicemi okresu.Petr Vaněček skončil druhý na půlmaratonu Baroko v Plasích.Zdroj: Deník/Martin Mangl

Veterán Zdeněk Rus zase skončil dvanáctý na MS v běhu do vrchu v kategorii od 65 do 69 let v rakouském Telfes in Stubai, kde se musel vypořádat s tratí dlouhou 7,4 km a převýšením 774 metrů. „Náročný závod v překrásném prostředí,“ napsal Zdeněk Rus na svůj facebook.

Kona Enduro Race Špičák 2021.
Poslední závod letošní České enduro série na Špičáku ovládli Myšík a Průdková