Tentokrát jejich soupeřem byl zatím nepříliš výrazný tým Věznice Plzeň, který tak neměl být zásadní překážkou v cestě za třemi body. Pro tři čtvrtiny klatovského týmu se jednalo již o třetí zápas během dvou dnů a to mohlo způsobit jistý úbytek sil. Ovšem obavy se nanaplnily a tým Tullamore Dew Klatovy B zvítězil.

Věznice Plzeň - Tullamore Dew Klatovy B1:8

Hráčům Tullamore Dew Klatovy B tentokrát vyšel výborně vstup do zápasu. Na svého soupeře z Plzně Klatované doslova vlétli a výsledkem bylo vedení Klatov po kombinaci Kopecký - Frous. Síť za brankářem Věznice rozvlnil druhý jmenovaný již po čtyřiceti sekundách hry. Pak na chvíli tlak klatovských futsalistů opadl a uklidnil je až druhý gól po střele Kopeckého. Ovšem pak opět se dostavil drobný útlum ze strany ligové rezervy a následně i snížení stavu na 2:1 z pohledu B týmu Klatov.

Od tohoto okamžiku ale na hřišti prakticky existovalo jen jedno mužstvo, Klatovské, a obrana i brankář Věznice se měli co ohánět, aby zabránili opakovaným šancím klatovských sálovkářů. Přes veškerou snahu hráčů Plzně se podařilo skórovat ještě klatovským Helmovi a dvakrát Kopeckému. Ten tak dovršil svůj první hattrick už v prvním poločase a upravil výsledek na 5:1.

Ve druhém poločase utkání nešlo klatovským hráčům už ani tolik o výsledek jako spíš o co nejlepší dojem z předvedené hry. To se díky pohledným a rychlým kombinacím dařilo. Šancím jen chybělo to nejdůležitější, a to jejich proměnování. Plzeňský soupeř zahrozil pouze párkrát z ojedinělých šancí, přesto brankář Klatov Riška svůj tým podržel několika povedenými zákroky. Celková herní a fyzická převaha se projevila na konci utkání. To hráči Tullamore Dew B dokázali vměstnat do čtyř minut tři branky a uzavřít tak účet zápasu na konečných 8:1.

Poločas: 1:5. Fauly: 3:5. Bez karet. Branky Klatov: 12.,18. a 20. Kopecký, 19. a 38. Helm, 2. a 36. Frous, 39. Petrželka.
Sestava Klatov: Riška - Kopecký, Pacner, Helm - König, Frous, Petrželka.