Beáta Přerostová a Matěj Beneš se stali vítězi disciplíny 100 metrů prsa. V individuálních startech dosáhli kromě těchto prvenství ještě na stříbro v disciplíně motýlek (Beáta) a bronz ve znaku (Matěj). Medailovou sbírku doplnil Severín Kůra motýlkovým bronzem. Plavci TJ Klatovy se radovali i z hlavního závodu soutěže - čtyřboje, kde Beáta s Matějem obsadili druhá místa.

„Ve čtyřboji byl pak ještě čtvrtý Severín Kůra, osmý Honzík Strejc a Dominika Hašková obsadila devatenáctou příčku. Pro všechny klatovské závodníky to bylo premiérové vystoupení v disciplíně 100 metrů motýlek a dalších stovkových tratích, kterého se zhostili se ctí," řekl za klatovský klub jeho vedoucí Ivan Šlajs. Dalším soutěžním kláním je pro klatovský plavecký oddíl mistrovství světa masters, a to v místě současného světového šampionátu Dauhá v dalekém Kataru. Startovní nominaci si vybojovala v kategorii od 30 do 34 let Denisa Šlajsová a pro zdejší sportovní klub to bude velmi mimořádná událost.

Zimní příprava 2024: FK Motorlet Praha - FC Rokycany (na snímku fotbalisté v bílých dresech) 6:0 (3:0).
Zimní příprava: Nýrsko dostalo na frak, klatovské ženy zničily Neudorf