Basketbaloví žáci nadělovali

Klatovy - Do druhé poloviny krajského basketbalového přeboru vstoupili klatovští žáci U14 dvojutkáním na domácí palubovce

8.1.2009

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

TJ Klatovy U14 – Thermia Karlovy Vary 92:5

Výsledkem agresivní celoplošné obrany Klatov byl narůstající rozdíl ve skóre. Soupeři se snažili, ale bylo na nich hodně vidět, že hrají svoji první soutěžní sezonu. Díky převaze mohli Klatovští od druhé čtvrtiny zkoušet jak obranný pres, tak i akce v útoku. Skóre pravidelně narůstalo a to i přes neuvěřitelné zahazování tutových příležitostí převážně podkošových hráčů domácích. Třetiny: 24:0, 46:0, 66:4.

TJ Klatovy U14 – Thermia Karlovy Vary 123:6

Druhé utkání se velmi podobalo prvnímu, jen se trochu vzpamatovali podkošoví hráči Klatov a přispěli k výraznějšímu poločasovému vedení 64:2. Druhý poločas domácím posloužil jak k nácviku rychlého protiútoku, tak i obrany na vlastní polovině. Třetiny: 30:0, 64:2, 85:4.

„V obou utkáních dostalo prostor ke hře všech třináct zúčastněných hráčů včetně nováčka Davida Palečka. Střelecky se dařilo Klikovi, který by ale měl ještě zlepšit obranu. Pochvalu zaslouží ale za vynikající střelbu trestných hodů v prvním zápase. Za osm proměněných šestek z devíti střílených by se nemuseli stydět ani naši reprezentanti. V obraně se dařilo opět M. Tomanovi, dobře mu sekundovali i Pepa Brtník a David Maděra. Nedařilo se podkošovým, kteří dobře bránili, ale nedokázali proměnit ani absolutní tutovky. V druhém zápase se dostali tři hráči přes 20 bodů - Chalupecký, Toman a Klika, na rozehrávce až na zbytečné technické chyby hrál dobře Brtník, ostatní dobře bránili,“ uvedl trenér TJ Klatovy Ladislav Smáha.

Sestava a body TJ Klatovy: Klika 54 (TH 15/9), Chalupecký 36, M. Toman 29, Brtník a Kubíček 17, Vavřík 15, Baka a Šilha 10, J. Toman 9, Jonáš a Maděra 6, Papco 4, Paleček 2.

(sk)

8.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 22 000 Kč Úředníci ve skladech SKLADNÍK - ŘIDIČ MANIPULANT. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Sušice, Nádražní 623, PSČ 342 01, Zaměstnanec zajišťuje: výdej a vychystávání hotového zboží, manipulace se zbožím, příjem výrobního materiálu, nakládka vozidel, řízení motorových vysokozdvižných vozíků, Požadujeme: vyučení v jakémkoliv oboru, řidičské oprávnění skupiny B, C, výhodou praxe v logistice., Po zapracování - Nadstandardní platové ohodnocení závislé na výkonu, mimořádnou odměnu na letní dovolenou a Vánoce, příplatek na stravování a dojíždění, příplatek za noční směnu 15%, důchodové připojištění, věrnostní odměna, měsíční poukázka FlexiPass, 2 dny zdravotního volna navíc, pracovní místo v Sušici., Kontaktní osoba: Marie Vaňková tel.376502815, , e-mail: vankova@spak.cz, Způsob prvního kontaktu: telefonicky od 8.00 hod.-14.00 hod.,e-mailem. Pracoviště: Spak foods s.r.o., Nádražní, č.p. 623, 342 01 Sušice 1. Informace: Marie Vaňková, +420 376 502 815. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 22 000 Kč Řidiči vysokozdvižných vozíků ŔIDIČ/KA VZV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Dlouhá Ves č.p.286, 342 01 , Požadavky. praxe VZV výhodou, Kontaktní osoba: Petr Hlavsa tel.604211185,, Způsob prvního kontaktu : telefonicky, Místo výkonu práce: Dlouhá Ves č.p.286, Výhody: příspěvek na stravování, stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu do zaměstnání, nadstandartní příplatky za přesčasovou práci, odměna za doporučení a následné přijetí nového kandidáta.. Pracoviště: Less   & timber, a.s.- pracoviště, 342 01 Sušice 1. Informace: Petr Hlavsa, +420 604 211 185. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 14 900 Kč Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství ZEMĚDĚLSKÝ DĚLNÍK/CE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ, vyuč., svářečský průkaz, NÁSTUP: IHNED, Kontakt: p. Tušinovská, tel.: 602 656 919, nebo p. Šíma, tel.: 602 117 493. Pracoviště: Judr. milan šíma, pracoviště, 342 01 Sušice 1. Informace: Tušinovská, +420 602 656 919. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 20 000 Kč Všeobecné sestry bez specializace ZDRAVOTNÍ SESTRA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: odpovídající vzdělání, schopnost pracovat ve dvoučleném týmu (lékař - sestra), flexibilita, VÝHODOU: praxe ve zdravotnickém zařízení, PRACOVNÍ DOBA: pondělí - čtvrtek 7:30 - 15:30, pátek 7:30 - 12:00, PRACOVIŠTĚ: Vídeňská č.p. 87, Klatovy , Kontakt: MUDr. Palečková Natália: n.paleckova@seznam.cz, tel.: 603 264 192. Pracoviště: Neurologická ambulance, s. r. o., Vídeňská, č.p. 87, 339 01 Klatovy 1. Informace: Natália Palečková, +420 603 264 192.

Fotbalisté Velhartic (na archivním snímku v zelenobílých dresech) vybojovali ve víkendovém duelu s Nýrskem B jen bod. Velké Hydčice (ve žlutém) uspěly v Žihobci těsně 1:0.

Jakub Lösch: Křenický fantom, který pohřbil naděje Ježov

Michal Straka.

Klatovy vyhrály. Kouče Straku ale mrzela hra v oslabení

Nezamyslice nasázely třináct branek

Klatovsko – Dlouhá Ves nestačila doma na Janovice. Měcholupy si udržely první pozici.

Baník deklasoval Horní Břízu. Domažlice B potupily Luby

Plzeňský kraj – Nováček z Tlumačova hrál s Nýrskem nerozhodně.

Vítězná premiéra. Klatovy přehrály Děčín

Klatovy – O prvním vítězství Západočechů 4:2 rozhodly dva góly v závěru utkání.

Viktoria udolala Opavu gólem z penalty

Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili doma nováčka z Opavy 1:0 a vrátili se do čela tabulky, Jediný gól zápasu vstřelil v 87. minutě Patrik Hrošovský z pokutového kopu.