Klatovy – První dva zápasy mají za sebou v nové sezoně 2. ligy mužů basketbalisté BK Klatovy, v obou prohráli.

12.10.2017

2. liga 2017/2018: Klatovy (bílé dresy) - RadotínFoto: Deník / Kanta Tomáš

Ženy už mají za sebou ve 2. lize 4. kolo a po dvou prohrách o uplynulém víkendu také čtyři porážky.

2. LIGA MUŽŮ, SK. A
BK Klatovy – Sokol Vyšehrad 61:68 (20:14, 37:33, 50:55)
Ještě v 5. minutě druhé čtvrtiny vedli domácí 30:17. Pak ale hosté začali důrazněji bránit a v útoku si dokázali připravit volné střelecké pozice.
Sestava a body Klatov: Křiváček 15, Aušprunk 12, Vondra 10, Dvořák 9, Johánek 8, Chobot 4, Bernas 2, Kuneš 1.
BK Klatovy – BK Wolves Radotín 63:71 (20:20, 35:36, 48:56)
„Po slibném vstupu do utkání jsme začali v obraně nedostupovat k hostujícím střelcům a dostali tak soupeře do hry. V úvodu druhé půle jsme šli sice do vedení 37:36, přišla však dvanáctibodová šňůra hostů, kterou nepřerušil ani oddechový čas,“ popsal trenér Klatov Jindřich Svojanovský.
Sestava a body Klatov: Aušprunk 17, Vondra 13, Křiváček 13, Sazama 12, Dvořák 4, Bernas 2, Johánek 1, Kuneš 1, Chobot, Andrle, Baselides.

2. LIGA ŽEN, SK. A

Pastelka Mladá Boleslav – BK Klatovy 101:66 (32:13, 52:32, 83:54)
Sestava a body Klatov: Zástěrová 20, Nováková 17, Petrušková 14, Šillarová M. 8, Kozáková 3, Vítková 2, Pytlová 1, Křiváčková 1.
Junior Kralupy – BK Klatovy 100:36 (29:10, 61:14, 77:27)
Sestava a body Klatov: Nováková 11, Zástěrová 7, Šillarová M. 6, Pytlová 5, Křiváčková 5, Horová 2, Kozáková, Vítková.

12.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Hráči Viktorky porazili v neděli doma 3:0 Zbrojovku Brno.
20

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Na Hůrce padl rekord závodu

Klatovy – Již 6. ročník Běhu klatovskou Hůrkou se konal minulou sobotu na atletickém stadionu v Klatovech a v přilehlém lesoparku Hůrka.

Klatovsko - Dárci krve a plazmy dávají ze sebe to nejcennější a za to byli v úterý v Sušici a ve středu v Klatovech oceněni plaketami a zlatými kříži.

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Plzeňský kraj – Kandidátka STAN na vítězné ANO nestačila ani tam, kde vládnou kandidáti.