V obou duelech měli klatovští hráči největší problém s překonáním zónové obrany hostujících týmů, přesto utkání proti plzeňskému Slavoji i Tachovu dokázali dovést do vítězného konce.

TJ Klatovy – Slavoj Plzeň 68:57

Domácí vstoupili do zápasu s velkým odhodláním. Od začátku jasně hosty přehrávali a díky tomu brzy obměnili sestavu na palubovce. První čtvrtina skončila jasným vítězstvím domácích 23:8. Do druhé čtvrtiny vstoupil domácí tým velmi nekoncentrovaně. V útoku se nedokázal prosadit a v obranné hře kupil chyby. Ani nasazení nejlepších hráčů nepomohlo k zastavení rozjetého soupeře. Sestava a body Klatov: Král 29, Klasna 11, Černý 7, Kubík 6, Paveza 5, Michel 4, Jan Andrle 3, Cepek 3 Jiří Andrle, Novák, Pavlíček, P. Salvetr.

TJ Klatovy – Tachov 70:66

Domácí začali velmi vlažně, nekoncentrovaně. Ale horší okamžiky se střídaly se světlejšími a i nevyrovnaný výkon stačil klatovským basketbalistům na zisk plného počtu bodů. Sestava a body Klatov: Klasna 22, Král 15, Paveza 7, Jan Andrle 6, Michel 6, Pavlíček 5, Černý 5, Kubík 4, Cepek.