V Plzni v Městské hale na Slovanech se proti nim postavil tým, kterého by před zápasem nikdo do této role nepasoval. Jednalo se totiž o poslední celek soutěže FC Paša Plzeň, který nezískal ještě ani bod.

FC Paša Plzeň – Tullamore Dew Klatovy B 1:5 (0:0)

Od začátku hrál tým FC Paša Plzeň ve slušném tempu a dobrým pohybem při obraně nedával hráčům Tullamore příliš možností ke kombinaci. Naopak tým z Klatov svými nepřesnými a naivními přihrávkami připravoval sám sebe o dobré pozice k zakončení nebo alespoň ohrožení branky plzeňského mužstva. Soupeř také využíval slabých přihrávek a nedorozumění v kombinaci klatovských hráčů k brejkovým příležitostem. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a hosté ještě párkrát zahrozili. Nakonec se ale neujala žádná ze střel domácích ani hostů a první poločas tak končil za bezbrankového stavu.

To velmi povzbudilo hráče plzeňského celku, kteří vstoupili aktivně i do druhého poločasu. Zodpovědněji ke hře přistoupili ale i hráči Tullamore Dew B. Jmenovitě pak střelec prvních a zároveň rozhodujících branek Zbyněk Toman. Jeho tvrdé střely se staly neřešitelným rébusem pro brankáře domácích. Navíc Toman se prezentoval nejen přesnými střelami, ale i kvalitními přihrávkami. Z nich nejvíce vytěžil Lukáš König. Ten zatížil skóre hostů třemi brankami. S přibývajícími minutami tlak hostů z Klatov sílil, přesto si brankář Javorský čisté konto po tomto kole připsat nemohl.

Branky: 23. a 24. Zb. Toman, 26., 32. a 37. König - 29. Voska. Fauly: 4:4. ŽK: 1:1. Sestava Klatov: Javorský - Pacner, Petrželka - König, Toman, Štancl.

(mš)