Turnaj v malé kopané věnovaný památce Petra Zborníka obsadilo deset týmů, které se mezi sebou ve velmi parném počasí popraly o putovní pohár.

Jedenáctý dívčí tým vstupoval do základní části nebodovanými zápasy a byl tak příjemným zpestřením celého turnaje.
Během dne proběhla také soutěž o malý sud piva v kopu na malý sud. Z přihlášených sedmi desítek soutěžících byl nakonec nejúspěšnější Kryštof Pavlík.

Po fotbalové části turnaje se večer konala taneční zábava s hudební skupinou Sortiment z Rokycan, která celý fotbalový den ukončila.

Nejlepším střelcem turnaje byl zvolen Karel Kalivoda ml. z týmu Stará Garda. Za pouze jediný obdržený gól v turnaji se nejlepším brankářem po právu stal Karel Bureš z týmu Nagasaky B tým. Jako nejlepší hráč turnaje byl zvolený Michal Hvězda, který hrál za Nagasaky A tým.

„Pořadatelé děkují všem hráčům a divákům za účast, poděkování patří také sponzorům turnaje a už nyní zveme na desátý ročník Nagasaky cupu,“ promluvil za pořadatele Petr Polomis.

Celkové pořadí: 1. Stará Garda, 2. Nagasaky A tým, 3. Kabát, 4. Red Dogs, 5. Buvolss, 6. Blizzard, 7. Nagasaky B tým, 8. HS Gang, 9. FC Fans Bohemians, 10. FC Nám se nechce.