VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Anketa Sportovec roku 2008 vrcholí

Klatovsko - Užší nominace pro vyhodnocení nejúspěšnějších sportovců, trenérů cvičitelů, rozhodčích a sportovních kolektivů okresu Klatovy za rok 2008

3.1.2009 1
SDÍLEJ:

Úspěšní junioři oddílu kanoistiky TJ Klatovy Václav Bříza a Zdeněk Kubát vybojovali v letošním seniorském seriálu Českého poháru vynikající třetí místo. Foto: Václav Bříza st.

Sportovci z Pošumaví budou znát své krále

Slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2008, kterou připravilo Pošumavské sportovní sdružení Klatovy ve spolupráci s Klatovským deníkem, se uskuteční už dnes, v pátek 6. února od 15.00 hodin v kulturním domě v Klatovech.

Bohatý program bude moderovat Radek Šilhan společně s Evou Aichmajerovou, tváře známé z televizní obrazovky. Asi tříhodinový program zpestří zpěvačka Marcela Holanová, Duo Gloria, s biketrialovou show se představí Tomáš Zedek, s latinskoamerickými tanci vystoupí Dance.
Vstup je zdarma.

Nominace:

Atletika

Vavrečková Veronika, kategorie mládeže, členka oddílu atletiky TJ Klatovy. Výsledky: skok do výšky – mistryně ČR v kategorii juniorek v hale i na dráze; 1.místa -hala 16. 2. 2008 v Praze 175 cm, dráha 21.6. v Praze 173 cm. Zařazena do širší reprezentace ČR.

Basketbal

Roubalová Andrea, kategorie mládeže, členka oddílu basketbalu TJ Klatovy. Rozehrávačka družstva mladších dorostenek, které si v kvalifikaci vybojovalo účast v dorostenecké lize mladšího dorostu. Naděje klatovského basketbalu, která vyniká nejen výbornými výkony na rozehrávce, ale která na hřišti šíří radost ze hry.

Smáha Ladislav, kategorie trenér mládeže, člen TJ Klatovy. Dlouholetý basketbalový trenér, který se v posledních letech věnuje nejmladším hochům klatovského oddílu. V uplynulé sezoně 2007/08 obsadil se svými svěřenci, staršími minižáky 3. místo v krajském přeboru, v té nové jeho hoši U14 úspěšně bojují v KP a připravují se na kvalifikaci o žákovskou ligu. Obdivuhodná je především jeho obětavost, pečlivost, poctivost a vytrvalost. V roce 2008 oslavil L. Smáha kulaté životní jubileum - 80 let.

Biatlon

Landiga Michal, kategorie dospělých, člen Tatranu Železná Ruda. Sportovec, který i po své padesátce zaujímá přední umístění ve výsledkových listinách význačných závodů: Je dvojnásobným přeborníkem ČR v letním biatlonu ve své kategorii mužů C. Dále vybojoval 5x první místo v Českém poháru v letním biatlonu a tím i první místo v žebříčku ČR v letním biatlonu a další úspěchy.

Bikros

Zámečník Miroslav, kategorie dospělých, člen SK BMX Klatovy. Čtyřicetiletý jezdec je stálicí na předních místech republikových šampionátů, má bohaté zkušenosti z mezinárodních závodů. V roce 2008 vybojoval titul Mistra ČR v kategorii Cruiser Master 40-45. Své zkušenosti předává svému synovi, také talentovanému jezdci.

Cyklistika

Veronika Vlčková, kategorie mládeže, členka PSK Klatovy. Jako mladší žákyně získala v r.2008 významná přední umístění v závodech horských kol. Stala se vítězkou Plzeňské ligy a přeboru horských kol, stejně tak vyhrála i Jihočeskou ligu a přebor horských kol, nejlepší byla i Pošumavské lize horských kol. Na přeboru ČR horských kol obsadila tato 12letá závodnice 7. místo. Trenérsky je vede její otec Pavel Vlček, rovněž výborný cyklista a triatlonista.

Šrait František, kategorie dospělých, člen Triatlon klubu Klatovy. Bývalý cyklista-triatlonista, který byl u založení významných cyklistických soutěží a závodů v triatlonu: Železného muže a zejména veřejného maratonu Král Šumavy, jehož je dlouholetým ředitelem. Tento významný cyklistický závod horských i silničních kol se vypracoval i jeho zásluhou na přední místo zájmu amatérských i špičkových cyklistů ČR, dnes již i s mezinárodní účastí. Na ocenění je navržen právě za velký přínos při zabezpečení těchto organizačně velmi náročných závodů.

Fotbal

Medveděv Jurij, kategorie mládeže, člen TJ Sušice. Talentovaný hráč s výbornou výkonností, pravidelný člen okresních a krajských výběrů mladších žáků, opora výběru mladších žáků OFS Klatovy. Je vůdčí osobností družstva TJ Sušice, které vede tabulku krajského přeboru Plzeňského kraje. Patří mezi velké fotbalové talenty klatovského regionu.

Juraši Josef, kategorie trenér mládeže, člen SKP Okula Nýrsko.Jde o perspektivního a úspěšného mladého trenéra, který se velkou měrou podílí již třetí soutěžní ročník za sebou na velmi dobrých výsledcích družstva starší přípravky SKP Okula Nýrsko. Se svým svěřenci dvakrát po sobě vyhrál okresní i krajský přebor a probojoval se s nimi až na mistrovství republiky.

Veverka Jan, kategorie rozhodčí, člen SKP Sušice. Dlouholetý aktivní rozhodčí, který v minulosti dlouhodobě působil v první fotbalové lize a s licencí FIFA patřil i k předním mezinárodním rozhodčím. V roce 2008 oslavil Jan Veverka 75 let svého života a i v tomto věku stále řídí okresní fotbalové soutěže. Uplatňuje zde své bohaté zkušenosti i přirozenou autoritu.

Krůs Josef, kategorie Cena fair play, člen TJ Tatran Dlouhá Ves. Na cenu fair play byl nominován za záchranu mladého života při mistrovském utkání starších přípravek v Dlouhé Vsi, kdy na samém závěru utkání došlo ke zranění, které si vyžádalo okamžitou resuscitaci a umělé dýchání. Svým okamžitým jednáním přivedl hráče k vědomí, kdy už si ho mohla převzít záchranná služba. Josef Krůs je bývalým učitelem a ředitelem místní základní školy v Dlouhé Vsi. Sám aktivně sportoval, ale také jako tělocvikář a trenér vedl své svěřence ke sportu a čestnosti v něm. Je stále nepostradatelným funkcionářem své mateřské TJ.

Judo

Hejplík Petr, kategorie trenér mládeže, člen Judo klubu Sušice. Kromě svých vlastních závodnických úspěchů (je držitelem 1. kyu) dosáhl jako trenér III. třídy se svými svěřenci na jejich významná umístění při Mistrovství ČR i při mezinárodních turnajích v Rakousku. Jeho judisté se vždy umisťovali na předních místech těchto soutěží a přiváželi řadu medailí. Za období 2005-2008 je to celkem 247 medailí, z toho 98 zlatých.

Kanoistika

Bříza Václav a Kubát Zdeněk, oba kategorie mládeže, členové oddílu kanoistiky TJ Klatovy. Jde o úspěšné juniorské kanoisty, kteří závodí v kategorii C2 kanoe dvojic ve sjezdu na divoké vodě. Tito středoškolští studenti dosáhli významných úspěchů i v roce 2008. Především pak na mistrovství Evropy juniorů v Itálii, kde obsadili 1.místa ve sjezdu klasik, sprint, klasik družstev i ve sprintu družstev. Nominovali se na mistrovství světa seniorů, kde obhájili 21. místo. Získali mistrovskou třídu a celkově třetí místo v Českém poháru seniorů. Kromě toho se umisťují na předních místech při řadě dalších mistrov-ských závodů v rámci ČR.

Galušková Karolina, kategorie mládeže, členka Klubu vodních sportů Sušice. Třináctiletá Karolína se stala na kajaku ve slalomu na divoké vodě mistryní ČR v kategorii žáků, 3. skončila na MČR mezi juniory, vyjela si již I. výkonnostní třídu seniorů. Stala se vítězkou dvou soutěží Teen Cup a vítězkou závodu Olympijských nadějí, ale pro svůj nízký věk nemohla startovat na ME a MS juniorů. Je zařazena do juniorské reprezentace ČR pro zimní přípravu. Jejím trenérem je otec Vladislav Galuška, mistr Evropy seniorů 2008 nad 35 let na divoké vodě.

Kickbox

Martínková Tereza, kategorie mládeže, členka CHB GYM Klatovy. Tato 15letá sportovkyně z Bolešin, se po svých úspěších v řadě důležitých závodů stala Mistryní světa WPKA. K úspěchu jí pomohla i její všestrannost, kterou si pěstovala nejen ve sportovní gymnastice, ve které řadu let patřila k nejlepším závodnicím okresu, ale také ve fotbale, který je jejím dalším oblíbeným sportem.

Lední hokej

Vondryska Roman, kategorie mládeže, člen HC Klatovy. Útočník klatovského juniorského týmu pomohl svými výkony získat v ročníku 2007/2008 titul přeborníka Plzeňského kraje a v následné kvalifikaci i postup zpět do juniorské hokejové ligy, ve které patří k oporám svého týmu.

Hobl Jaroslav, kategorie dospělých, člen SHC Maso Brejcha Klatovy. Jaroslav je šikovným útočníkem a střelcem klatovského hokejového družstva mužů. Svými důležitými asistencemi i góly patří k nejužitečnějším hráčům týmu HC Maso Brejcha Klatovy, které svým fanouškům přináší ve II. lize hodně radosti.

Lyžování

Kořán Jakub, kategorie mládeže, člen TJ Tatran Železná Ruda. Jakub jde ve šlépějích svého staršího kamaráda a úspěšného železnorudského odchovance a reprezentanta ČR v klasickém lyžování Martina Jakše. I on si svými výkony a výsledky na MČR v běhu na lyžích řekl o nominaci do juniorské reprezentace ČR. Byl mezi účastníky MS juniorů v Itálii, nyní je v reprezentanci ČR do 23 let.

Henig Jan, kategorie mládeže, člen SK Špičák. Mladší junior, který v sezoně 2008 dosáhl významných umístění ve sjezdovém lyžování. Stal se mistrem ČR s superobřím slalomu, Mistrem ČR v superkombinaci a umístil se na 1. příčce v konečném žebříčku ČR mladších juniorů. Je členem juniorského reprezentačního družstva ČR. Kromě toho dosáhl na další předních umístění například na mezinárodním mistrovství Slovenska dospělých, kde mezi dospělými vybojoval 16. místo a ve své kategorii mladších juniorů skončil první. Jeho trenérem je jeho otec Jan Henig, který podobně úspěšně vede i svého mladšího syna Jakuba, rovněž dvojnásobného MČR ve sjezdovém lyžování.

Motokáry

Toman Libor, kategorie mládeže (krajánek), tovární jezdec italského týmu Birel Motosport ve třídě KF1, motokára Birel – 125 ccm. Tento student Gymnázia Jaroslava Vrchlického v Klatovech patří do úzké skupiny nejtalentovanějších českých motokárových jezdců současnosti. Navzdory svému nízkému věku má již za sebou bohatou sportovní kariéru. V roce 2008 ke svým předešlým skvělým výsledkům přidal 2. místo na MS v Itálii, 1. místo ve Španělsku na WSK – Zuera, 2. místo na CIK-FIA Pacific World Cup v Japonsku, 4. místo na CIK-FIA Asia Pacific – Macao v Číně, 6. místo v seriálu ME a další. Je navíc držitelem Ceny Jiřího Balcara pro nejlepšího motokáristu roku.

Motokros

Polák Pavel, kategorie mládeže, člen Motokros teamu Hradiště. Tento dvanáctiletý sportovec z Vrhavče se pravidelně umisťuje na významných předních místech motokrosových soutěží. Pod vedením trenéra Václava Vizingera vybojoval 5. místo na MČR v motokrosu ve třídě 65 ccm, a několik prvních míst ve třídách 65 a 85 ccm na závodech pořádaných středisky motokrosového sportu v ČR.

Národní házená

Krs Jan, kategorie mládeže, člen TJ Vřeskovice. Je oporou a nejlepším hráčem družstva mladších žáků oddílu národní házené TJ Vřeskovice, které vede tabulku oblastního přeboru Plzeňského kraje. Je zároveň suveréně nejlepším útočníkem a střelcem celého přeboru, velkým házenkářským talentem.

Míka Josef, kategorie trenér mládeže, člen TJ Vřeskovice. Trenér družstva mladších žáků oddílu národní házené TJ Vřeskovice, které bez ztráty jediného bodu vede oblastní přebor a jejich cílem je účast na halovém MČR a účast na MČR v dlouhodobé soutěži. Kromě trenování je Josef Míka i aktivním hráčem A družstva mužů TJ Vřeskovice, navíc zastává také funkci rozhodčího a to hlavně při řízení mládežnických soutěží.

Nohejbal

Macura Jiří, kategorie dospělých, člen Nohejbal klubu Janovice. Jiří je nejlepším nohejbalistou klatovského regionu, nejvyšší republikovou soutěž - WAEL extraligu nohejbalu hraje se svými spoluhráči za NK Janovice. Je hráčem s nejvyšší úspěšností – nad 60 procent vyhraných zápasů, svými výkony patří mezi 4 nejlepší singlisty v republice.

Silový trojboj

Šota Antonín, kategorie dospělých, člen Tělocvičné jednoty Sokol Klatovy. Bývalý atlet a následně jeden z nejúspěšnějších sportovců klatovského regionu v silovém trojboji, ve kterém získal nespočet medailí a titulů na ME a MS. Po 1. místě na ME ve Zlíně v prosinci 2007 Masters Bench Press, vybojoval A. Šota v dubnu 2008 na MS v Bratislavě bronzovou medaili. Je držitelem I. výkonnostní třídy a také úspěšným trenérem.

Stolní tenis

Javorský Daniel, kategorie dospělých, člen TJ Klatovy. Daniel je nejlepším stolním tenistou klatovského regionu. Své postavení potvrdil v okresním přeboru jednotlivců, kde při kompletní účasti nejlepších hráčů regionu získal přebornický titul ve dvouhře i ve čtyřhře. Hlavně jeho zásluhou pak družstvo TJ Klatovy postoupilo v roce 2008 poprvé v historii do nejvyšší krajské soutěže – do divize mužů, kde se mu také daří.

Sport pro všechny, Čes. obec Sokolská

Taušková Miloslava, kategorie dospělých - cvičitelka, členka SKP Okula Nýrsko. Miloslava je cvičitelkou základní tělesné výchovy, v odboru Sport pro všechny SKP Okula v Nýrsku vykonává tuto záslužnou cvičitelskou činnost přes 25 let. Dříve se věnovala starším žákyním a ženám, v současné době předcvičuje zdravotní tělesnou výchovu a také vede cvičení rodičů s dětmi. Miloslava oslavila v roce 2008 své kulaté životní jubileum, stále však hýří aktivitou. Kromě cvičiteleké práce vykonává zároveň ve svém mateřském sportovním klubu i funkci hospodářky.

Dojtsáková Karolina, kategorie dospělých-cvičitelka, členka Tělocvičné jednoty Sokol Klatovy. V župě Šumavské je tato zkušená a zodpovědná cvičitelka stále vedoucí zdravotní tělesné výchovy a do současné doby vede hodiny zdravotního tělocviku i cvičení starších žen v TJ Sokol Klatovy. Ve své činnosti je velice zodpovědná a pečlivá. Sama se od mládí věnovala cvičení, zúčastnila se nácviků skladeb Všesokolských sletů, ještě v roce 2006 byla aktivní cvičenkou dvou sletových skladeb.Až do roku 2007 vykonávala funkci náčelnice TJ Sokol Klatovy.

Střelectví

Mandys Tomáš, kategorie dospělých, člen SSK Policie Klatovy. Tomáš se v roce 2008 stal Akademickým mistrem ČR ve střelbě ze sportovní pistole. Navíc pomohl svými výkony týmu SSK Policie Klatovy k získání 2. místa na MČR ve sportovní i velkorážné pistoli. Stal se navíc i Přeborníkem Plzeňského kraje 2008 ve sportovní pistoli mužů, zvítězil i v řadě dalších pohárových soutěží.

Šachy

Havlíková Kristýna, kategorie mládeže, členka Tělocvičné jednoty Sokol Klatovy. Je přebornicí ČR v šachu dívek do 16 let, je také členkou úspěšného družstva TJ Sokol Klatovy, které hraje Extraligu dorostu ČR. V roce 2008 dosáhl tento tým na 2. místo, v předchozím roce získal dokonce titul! Zúčastnila se i Mistrovství světa ve Vietnamu v říjnu 2008, kde se umístila na výborném 13. místě.

Nováček Karel, kategorie trenér mládeže, člen Tělocvičné jednoty Sokol Klatovy. Úspěšný trenér šachového družstva dorostu a družstva starších žáků, které získalo při MČR starších žáků 4.místo. Družstvo dorostu vybojovalo navíc pod jeho vedením v extralize dorostu ČR 2. místo. Je trenérem nejen těchto dvou družstev, ale je i šéftrenér veškeré mládeže Šachklubu Sokol Klatovy.

Tenis

Šafařík Martin, kategorie mládeže, člen LTK TJ Klatovy. Martin je nejlepším tenistou své kategorie klatovského regionu a velkou nadějí LTK TJ Klatovy. Trenérsky ho vede Richard Hlavsa, pochlubit se může, kromě jiného, i vítězstvím na krajském dorosteneckém letním přeboru Plzeňského a Karlovarského kraje ve dvouhře i čtyřhře.

Volejbal

Jelínek Hynek, kategorie mládeže, člen TJ Klatovy. Je výborným smečařem volejbalového družstva kadetů TJ Klatovy, které pod trenérskou taktovkou Jaroslava Sýkory vede krajský přebor Plzeňského kraje Zároveň je Hynek již i platným členem družstva mužů TJ Klatovy v krajském přeboru.

Kocumová Kateřina, kategorie mládeže, členka TJ Klatovy. I Kateřina je úspěšnou smečařkou, hráčkou družstva juniorek TJ Klatovy, startující v I. volejbalové lize. Pod trenérským vedením Petra Hodana se Kateřina stále zlepšuje, je oporou klatovského ligového týmu.

Mládež

Šachové družstvo dorostu Tělocvičné jednoty Sokol Klatovy Sokol Klatovy. V dlouhodobé soutěži Extraliga dorostu ČR po zisku titulu Přeborníka ČR v r. 2007, byl tento tým úspěšný i v roce 2008. Ve stejné extraligové soutěži získalo klatovské šachové družstvo 18 bodů z 21 možných, když prohrálo pouze s vítězem Frýdkem-Místkem A a obsadilo 2.místo v České republice. Stříbrné medaile vybojoval tým ve složení: Lukáš Vlasák, Kristýna Havlíková, Michal Škut, Phong Dinh Nguyen, Sněžana Škutová - trenér Karel Nováček.

Dospělí

Tenisové smíšené družstvo dospělých LTK TJ Klatovy. Po nečekaném postupu do II. ligy přišel pro Klatovy další dárek v roce 2008. Vítězství tenisového týmu dospělých LTK TJ Klatovy ve II.lize a historický postup do I. tenisové ligy družstev, která bude rozehrána v roce 2009. Na mimořádném úspěchu se podíleli tito tenisté: Klára Vyskočilová, Tereza Szafnerová, Milan Janoušek, kapitán týmu, Petr Šátral ml., Pavel Čihák, Martin Šnejdar, Vladislav Kochman a Martin Šafařík - vedoucí družstva Zdeněk Joza

3.1.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Stavbyvedoucí 35 000 Kč Hlavní stavbyvedoucí STAVBYVEDOUCÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Klatovy a okolí, Kontaktní osoba: Ing. Jaroslav Fládr, tel. 777 160 763, fladr@jsfstavebni.cz. Pracoviště: Jsf stavební s.r.o. - provozovna koldinova 672, klatovy, Koldinova, č.p. 672, 339 01 Klatovy 1. Informace: Jiří Fládr, +420 777 160 763. Výroba - Výroba Technici elektronici přístrojů, strojů a 32 000 Kč Technici v ostatních průmyslových oborech PRACOVNÍK TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 32000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: VŠ nebo SŠ technického směru, komunikativní znalost AJ/NJ, silné organizační a komunikační dovednosti, orientace v technologii vstřikování plastů, výkresech a normách, Kontakt: p. Koudelková, tel. 376 359 142, e-mail: personnel@okula.cz. Pracoviště: Okula nýrsko a.s., Klostermannova, č.p. 53, 340 22 Nýrsko. Informace: Miluše Koudelková, +420 376 359 142. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 25 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků PRACOVNÍK/CE EXPEDICE. Požadované vzdělání: střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Práce v provozu, převážení zboží, výrobků na paletách, 3 směny, znalost řízení a oprávnění na VZV, Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu, Zaměstnanecké výhody: příspěvky - na stravování (obědy, večeře), na dopravu, na ubytování, penzijní připojištění, na dovolenou, kulturu, sport, vzdělání, na úhradu předškolního zařízení, rekreace - rekondiční pobyty, 5 týdnů dovolené, roční odměny, možný nákup výrobků, náborový příspěvek, KONTAKT: Marie Pošarová - osobně v DZ Klatovy (pracovní dny 8 - 14 hodin), telefonicky (pracovní dny 8 - 14 hodin), e-mailem. Pracoviště: Drůbežářský závod klatovy a.s., ul. 5. května, č.p. 112, 339 01 Klatovy 1. Informace: Marie Pošarová, +420 376 353 382. Výroba - Výroba Montážní dělník 17 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů DĚLNÍK/CE DO VÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: ARTXPRESS s.r.o.- Hartmanice 62, Požadavky: přední výrobce obrazů hledá pro rozšíření výrobního týmu manuálně zručné, spolehlivé a flexibilní zaměstnance, náplní práce je řezání rámů na pile, sešívání rámů, výroba, montáž, kompletace a balení obrazů, po uplynutí doby určité možnost dalšího prodloužení smlouvy, Kontaktní osoba: Jitka Brusnická tel.376593111,, e-mail: j.brusnicka@artxpress.cz, Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, stravenky, Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem. Pracoviště: Artxpress s.r.o., 342 01 Sušice 1. Informace: Jitka Brusnická, +420 376 593 109,376 593 111.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

Hokejisté uspěli na ledě Děčína

Klatovy – Po desetidenní pauze bojovali hokejisté Klatov o další cenné body.

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

FOTO: Juniorky doma dvakrát padly

Klatovy – Basketbalisté BK Klatovy do patnácti let rozmetali mladíky Kladna i Chomutova.

Měcholupy se utrhly na čele tabulky

Klatovsko – Víkendová porážka fotbalistů Bolešin v rámci 8. kola okresního přeboru na hřišti Nezamyslic a vítězství měcholupského lídra na půdě rezervy Sušice znamená jediné.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT