Holá zápasila v plnokontaktní disciplíně K-1 ve váze -56 kg. Její soupeřkou byla běloruská závodnice Alena Kuchynskaya.

Již od úvodního gongu Alena Holá opanovala střed ringu a tvrdými kombinacemi direktů, kopů a kolen tlačila soupeřku do provazů. Postupně zvyšovala tempo a prací na těle znemožňovala Bělorusce využít její výškové převahy. Soustavný tlak a přesné zásahy české reprezentantky si vybraly svoji daň ve 3. kole, kdy z běloruského rohu vlétl do ringu ručník, a ukončil tak v tu chvíli již jednostranný zápas.

O víkendu se Holá zúčastnila druhého ročníku Nitranské noci bojovníků. Její soupeřkou byla jí již známá Marta Chojnoská z Polska. Nýrská bojovnice se s ní již dvakrát utkala v loňském roce, a to s výsledkem 1:1.

Celá tři kola to byla doslova válka. Již od začátku létaly po ringu tvrdé kopy a boxerské výměny. Alena přesně zasahovala kombinace, především jí procházela kolena, která vyústila k počítání soupeřky ve druhém kole, když ji zasáhla čistě na „solar“. Ve třetím kole soupeřka inkasovala několik čistých technik, ale nedávala najevo jakoukoliv otřesenost, stále vše vracela a zkoušela ještě výsledek změnit. Alena opět dokázala, že má srdce válečnice a nenechala se nějak zaskočit. Zápas nakonec skončil výsledkem 3:0 u bodových rozhodčích ve prospěch nýrské bojovnice.

„Alena má od nového roku na kontě samé výhry a věřím, že v tomto trendu bude pokračovat i tuto sobotu v Karlových Varech na Souboji titánů, kde se utká se soupeřkou z Liberce, Michaelou Kerlehovou,“ uvedl trenér Jan Landa.