V porovnání s nejlepšími plavci v republice, z nichž v soutěži splnili limit na olympijské hry, vybojoval klatovský plavec pěkné sedmnácté místo v disciplíně padesát metrů volný způsob v čase 25,50 vteřin. Ve zbylých startech pak Lindner obsadil třicátou příčku na motýlkové stovce (čas 1:04,28 minuty) a sedmdavcáté místo na stovce volným způsobem (56,99 vteřin). „Závodilo se v padesátimetrovém bazénu, a tak předvedené časy byly pomalejší, než ze soutěží v krátkém bazénu.

I tak bylo setkání s republikovou špičkou, Květoslavem Svobodou, Martinem Vernerem, Vítězslavem Rubáčkem a dalších velkým sportovním zážitkem a zajímavou zkušeností,“ uvedl trenér plavců TJ Klatovy Ivan Šlajs.
Jeho plavečtí svěřenci TJ Klatovy teď mají na programu závody Tachovský pohár a Plzeňský vytrvalec.