V krajském přeboru II. třídy si béčko poměrně rychle a jasně poradilo s TJ Staňkov a za necelé tři hodiny se vracelo zpět do Klatov, když povolilo soupeřům jen tři remízy a vyhrálo 6,5:1,5. Vítězství si připsali Nguyen Dinh Phong, Mareš, Polomis, Brousek a Gschwendtner. Naopak céčko podlehlo zatím vedoucímu celku soutěže Šakalu Kozolupy B 2:6. Remízami skončila partie Baumruka a Šimáčka a celý bod zaznamenal Nový.

V Praze bojovalo i klatovské áčko, které v zápase se Sokolem Vyšehrad Praha B rozhodně nebylo favoritem, především, když mu chyběli tři hráči základní sestavy. Povedl se mu ale husarský kousek, když zvítězilo 4,5:3,5. První dohrála Katka Palková, která svého soupeře smetla útokem. Kateřina Čedíková se rozešla hned po zahájení se svým soupeřem smírně v nejasné pozici. Brzy poté skončila další remízou partie Jindry Havlíka. Pak sice svému soupeři, který postupně zvyšoval svoji strategickou výhodu, podlehla Kristýna Havlíková, ale zbývající partie již vedli lépe zástupci Klatov. Václav Jonáš využil pěkně svůj náskok ve vývinu, ačkoli se zpočátku zdálo, že za své dva pěšce méně nemá žádnou kompenzaci. Soupeř však zahrál pár neopatrných tahů a Václav už triumfoval.

Michal Škut obětoval v zahájení pěšce, jeho kompenzace se však postupně rozplynula a soupeř využil materiální výhody. Nato vyhrál po nepřesnosti a soupeřově ztrátě pěšce po útoku na soupeřova slabého krále Pavel Šott a poslední partii spolehlivě po výměnách figur udržel Michal Novák.
Druhou ligu dál vede Sokol Plzeň Letná A, druřžstvo Klatov se výhrou posunulo na čtvrté místo.