TJ Záhoří – Tullamore Dew Klatovy 0:8. Od první minuty měli častěji míč na kopačkách hráči Tullamore Dew Klatovy, ale bez gólového vyjádření. První branku Klatov tak vstřelil až v 8. minutě po samostatné akci Petr Mužík a těsně před poločasovou pauzou Klatovy uklidnil Zdeněk Hanzlík, který unikl po levé straně a prostřelil brankáře. Hned po změně stran dal svou premiérovou branku v dresu Tullamore Dew Stanislav Vítovec, který zužitkoval přihrávku Mužíka a přesně uklidil míč k pravé tyči brány Záhoří. Ve 21. minutě po Strnadově přiklepnutí skóroval Michal Frous a hned minutu poté Libor Tafat, když procedil balon mezi nohama záhořského brankáře. Od této chvíle existovalo na palubovce jen jedno mužstvo a zápas se změnil v exhibici Klatov. Ve 24. minutě v rohu vybojoval míč Frous a Tomáš Strnad jej jen usměrnil do branky. O minutu později se trefil tentýž hráč znovu, to když po levé straně unikl Hanzlík a vyzval jej ke skórování do poloodkryté brány. Účet podtrhl osmou brankou Klatov Hanzlík ve třicáté minutě, kdy bezpečně proměnil penaltu za nasčítané fauly soupeře. Branky Klatov: Hanzlík 2, Strnad 2, Mužík, Tafat, Frous, Vítovec.
FC Paša Plzeň – Tullamore Dew Klatovy 1:2. Ve druhém zápase sobotního odpoledne se Klatované utkali se soupeřem, se kterým měli hráči Tullamore Dew větší práci než by kdokoliv čekal. Od první minuty se hrálo za trvalého tlaku Klatov, ale šance Mužíka, Tafata, Vítovce, Hanzlíka i Strnada zůstaly nevyužity, a tak první branku dal až v 15. minutě Kopecký po Hanzlíkově přihrávce. Druhý poločas se hrál opět za trvalé převahy Klatov, ale plzeňský brankář své spoluhráče podržel. Sportovní nedáš – dostaneš se vyplnilo ve 23. minutě, kdy se po nedorozumění v obraně dostal k míči plzeňský Růžička a vyrovnal na 1:1. Klatovy pak svého soupeře doslova zamkly v pokutovém území, ale čas neúprosně ubíhal. Pokusy Kopeckého, Tafata, Vacovského a Frouse vychytal domácí brankář, Mužík, Hanzlík i Vítovec trefili tyč. Největší šanci promarnili Klatováci ve 27. minutě, když po hezké kombinaci Vacovský naservíroval balon před padajícího brankáře Strnadovi, ten ovšem přeloboval i prázdnou branku. Strnad si ale vše vynahradil minutu poté. Frous obral soupeře o balon, na hranici pokutového území jej posunul na Strnada a ten se pod padajícím brankářem trefil přesně k tyči. Branky Klatov: Kopecký, Strnad
Sestava Klatov v obou zápasech: Vacek – Kopecký, Vítovec, Tafat, Mužík – Vacovský, Frous, Hanzlík, Strnad.


O víkendu 15. a 16. prosince mají klatovští sálovkáři nabitý program. V sobotu se představí opět ve dvoukole krajské extraligy v plzeňské hale na Slovanech, kde jim budou soupeři SC Polis Plzeň a FC Sokol Plzeň. První zápas začíná v 16.55 hodin, druhý v 18.15 hodin. V neděli pak Klatované odehrají Pohár ČFSF - Futsal ČR pro Plzeňský kraj, jehož boje startují ve 13.00 hodin. V tomto poháru se utkají o dvě postupová místa do celostátního finále, které se bude hrát 1. března 2008 v Městské hale Plzeň za účasti kamer České televize. Soupeři Tullamore Dew Klatovy v základní skupině budou: SC Polis Plzeň, Střed klub Plzeň a Nehodový servis Plzeň.