KLATOVY - Velmi dramatický průběh mělo úvodní tenisové utkání druhé ligy mezi domácími LTK TJ Klatovy a Aritmou Praha, které sehrálo na tenisových dvorcích LTK TJ Klatovy.
Klatovským tenistům se povedl vstup do soutěže, když před několika desítkami diváků nakonec těsně zvítězili
LTK TJ Klatovy – Aritma Praha 5:4. Utkání zahájily jedničky a dvojky obou družstev Milan Janoušek a Vladimír Kochman a první hráčka Klatov hostující Tereza Krejzová. Janoušek a Kochman svá utkání prohráli a tak první bod zajistila Tereza Krejzová vítězstvím 6:4, 6:1 nad Jitkou Kleisnerovou.
Pak nastoupily ke svým utkáním mužské trojky a čtyřky a ženské dvojky obou družstev. Zde zúročili svoji skušenost s touto soutěží oba klatovští hráči Pavel Čihák a Martin Šnejdar a svá utkání vyhráli. Také domácí tenistka Klára Vyskočilová zvítězila nad svou soupeřkou Hladkou 6:0, 7:5. Klatovští tenisté se tak v utkání ujali vedení 4:2 po dvouhrách.
Ve čtyřhrách nastoupily klatovské páry Šnejdar, Kochman a Janoušek, Čihák a v ženách pár Krejzová, Vyskočilová. Důležitý a vítězný pátý bod zajistily Krejzová s Vyskočilovou po vítězství 6:2, 2:6, 6:2 na dvojicí Deylová, Hladká.