"Řidič jel s vozidlem značky Škoda Fabia stříbrné barvy ve směru od Klatov na Švihov a havaroval v levotočivé zatáčce na výjezdu z obce Kokšín, v pravém silničním příkopu do svahu. Při dopravní nehodě se osádka vozidla zranila a byla převezena do nemocnice v Klatovech k ošetření a následně propuštěni. Řidič vozidla uvedl, že při průjezdu zatáčkou jej údajně ohrozilo protijedoucí vozidlo, se kterým jel řidič částečně v jeho jízdním pruhu, tento zareagoval a strhl řízení vpravo, kdy vjel mimo komunikaci. Podle zjištěných informací se mělo jednat o vozidlo červené barvy," uvedla klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Ilustrační fotografie.
Zloděj kradl v Klatovech, zadrželi ho na hranicích

Policisté hledají svědky uvedené dopravní nehody nebo osoby, které byl přispěly k nalezení nezjištěného osobního vozidla, které mělo projíždět ve směru od obce Švihov do Kokšína a dále na Dehtín. "Není vyloučeno, že daným úsekem a v uvedenou dobu projížděl jakýkoli řidič s vozidlem, ve kterém měl v činnosti záznamové zařízení. Žádáme řidiče o poskytnutí záznamu," poznamenala Ladmanová.

Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.