Při vážně vypadající nehodě se nikomu nic nestalo, ale zasahovat tam musela i těžká technika, protože vytáhnout kamion z příkopu nebylo snadné.

Nehoda se stala dopoledne okolo desáté hodiny. „Šlo o nákladní automobil, s kterým jel řidič ročník 1972. Při projíždění levotočivé zatáčky vyjel na pravou krajnici, která se s ním sesunula. Řidič jel příkopem několik metrů, poté vyjel vlevo mimo komunikaci, kde prorazil svodidla a převrátil se na bok," popsala nehodu policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Při nehodě byly kromě svodidel poškozeny také betonové schody, které vedly k řece, a zábradlí. Škoda je odhadnuta na 500 tisíc na voze a 25 tisíc na svodidlech a ostatním. Dechovou zkouškou bylo u řidiče vyloučeno požití alkoholu.

Na místě několik hodin zasahovali hasiči, na které při práci chvíli padal sníh s deštěm, svítilo sluníčko, ale stále byly teploty okolo nuly, takže při zásahu zajisté dostatečně promrzli, protože se vůz podařilo zcela vytáhnout až v podvečer. „Hasiči museli vyřezat zábradlí a několik hodin pomáhali při vyprošťování kamionu, který visel nad vodou," uvedl řídící důstojník hasičů Pavel Hrůša.

Řidič z nehody vyvázl bez zranění.