Řidič zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy mokré vozovce a dostal smyk.Řidič zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy mokré vozovce a dostal smyk.Zdroj: PČRDopravní nehoda, která se stala v pátek odpoledne na silnici u Běšin, si vyžádala tři zraněné. „Řidič vozidla značky Škoda Kodiak jel od obce Železná Ruda ve směru jízdy na Klatovy, kdy zřejmě na mokré vozovce nepřizpůsobil rychlost jízdy a před pravotočivou zatáčkou dostal smyk. Následně vyjel mimo komunikaci, kdy narazil do svislého dopravního značení, a potom vjel do příkopu,“ popsala průběh dopravní nehody mluvčí policie Michaela Raindlová.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče, jeho spolujezdkyně, která seděla na předním sedadle, a dále spolujezdkyně, která seděla na zadním sedadle. „Letecká záchranná služba transportovala ženu, ročník 2000, se středně těžkým zraněním na urgentní příjem FN Plzeň,“ informovala mluvčí záchranné služby Andrea Divišová s tím, že do Klatovské nemocnice odvezla záchranná služba muže, ročník 1974, a ženu, ročník 2004. Oba při nehodě utrpěli lehká zranění.

Tereza Kaňková, obžalovaná z usmrcení z nedbalosti a těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti, u klatovského soudu. Na malých snímcích automobily po nehodě.
Při nehodě zabila kamarádku, těžce zranila dvě děti. Dostala podmínku

Jak doplnila policejní mluvčí, dechová zkouška vyloučila, že by řidič před jízdou požil alkohol. Příčina dopravní nehody je v šetření.