V neděli večer se nehoda tří aut nedaleko Lomce stalo osudnou pro 26letou dívku a stejně starého mladíka. Kromě toho v úterý večer narazila u Bojanovic do stromu 26letá žena z Horažďovicka, v nemocnici bojuje o život.

Muž jel před půl osmou večer na motocyklu značky Yamaha od Železné Rudy směrem na Klatovy. „Při projíždění pravotočivé zatáčky z Nejvyššího bodu nepřizpůsobil rychlost jízdy, s motocyklem dostal smyk a upadl na vozovku. Smýkal se po vozovce vlevo mimo komunikaci,“ informovala policejní mluvčí Dagmar Brožová. Podle informací Deníku narazil do dopravního značení, což se mu stalo osudným.

Na místo byl vyslán i záchranářský vrtulník, ale motorkáře už nebylo možné zachránit. „Těžkým zraněním na místě podlehl,“ uvedla krajská mluvčí zdravotnické záchranné služby Mária Svobodová. Utrpěl zranění, kterým na místě podlehl.

Případ si převzali klatovští kriminalisté, kteří nařídili soudní pitvu zemřelého.

Přátele mrtvého rychle se šířící zpráva šokovala. „R.I.P kamaráde, kávu už bohužel nedáme. Byl jsi moc fajn, vždy když jsi napsal, tak z toho vyzařovala legrace, upřímnost, uměl jsi motivovat, nakopnout, rozesmát a člověka to potěšilo a zahřálo u srdce. Odpočívej v pokoji,“ napsala na jeho profil na sociální síti jedna z kamarádek a přidali se i další.