Nehoda se stala mezi Tachovem a Trnovou. „Dle prvotních informací jel řidič, ročník 1936, s vozidlem Kia od obce Pernolec a zřejmě na křižovatce nedal přednost v jízdě vozidlu BMW jedoucí po hlavní komunikaci, které řídil řidič, ročník 1966,“ uvedla policejní mluvčí Eva Červenková.

Bilance nehody je tragická. „Záchranáři na místě ošetřili muže ročník 1966 a muže ročník 1991, oba byli se středně těžkými zraněními transportováni na akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín. Z druhého automobilu byl muž, ročník 1936, který utrpěl vážná zranění, při vědomí transportován cestou letecké záchranné služby na emergency téhož zdravotnického zařízení,“ popsala mluvčí zdravotnické záchranné služby Mária Svobodová s tím, že jeho spolujezdkyně, žena, ročník 1954, utrpěla velmi vážná zranění. „Na místě u ní byla dvě desítky minut prováděna kardio-pulmonálni resuscitace. Přes veškeré úsilí záchranářů na místě se již nepovedlo obnovit životní funkce zraněné a lékařka konstatovala úmrtí na místě,“ informovala Svobodová.

Na místo byl přivolán koroner a u zemřelé byla nařízena soudní pitva. „Přesnou příčinou a veškerými okolnostmi dopravní nehody se zabývají kriminalisté z územního odboru Tachov,“ uzavřela Červenková.