Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

ANKETA: Miminko měsíce ledna

Klatovsko - Do hlasování postoupilo dvanáct miminek narozených v lednu 2009

15.2.2009 7
SDÍLEJ:

Koukáme na světFoto: DENÍK

Hlasovat můžete do neděle 22. února, 16.00 hodin, dvě miminka s nejvíce hlasy (v případě rovnosti hlasů i více) postoupí do hlasování o miminko roku 2009.

Tomáš Nádraský z Petrovic u Měčína se narodil v klatovské porodnici 4. ledna v 10.55 hodin. Tomášek vážil 3470 gramů a měřil 49 centimetrů. Rodiče Irena a Tomáš znali pohlaví svého čtvrtého potomka již z ultrazvuku. Po třech dcerách – Míše (15), Nele (7) a Lence (3) tak přibyl do rodiny konečně i syn. Vojtěch Havlík ze Štipoklas se narodil v klatovské porodnici 14. ledna ve 23.50 hodin. Chlapeček vážil 3250 gramů a měřil 49 centimetrů. Rodiče Jitka Havlíková a Jaroslav Brejcha znali pohlaví svého prvního potomka již dopředu z ultrazvuku.
Leoně a Vladimírovi Smolíkovým z Pačejova se 14. ledna sedmnáct minut před dvaadvacátou hodinou narodil ve Stodská nemocnici druhorozený syn Lukášek (3,85 kg/52 cm). Maminky i svého brášky se doma nemůže dočkat tříletý Leošek. Jan Kalaš z Klatov se narodil v klatovské porodnici rodičům Radce a Janu 13. ledna v 5.21 hodin. Chlapeček vážil 3010 gramů. Pohlaví svého prvního potomka znali rodiče již dopředu z ultrazvuku.
Barbora Staňková ze Sušice se narodila v klatovské porodnici rodičům Haně a Václavu 19. ledna ve 20.08 hodin. Holčička vážila 2900 gramů a měřila 49 centimetrů. Pohlaví miminka znali rodiče již dopředu z ultrazvuku a tatínek byl přítomen u porodu. Ze sestřičky mají radost i David (14) a Klárka (5,5). Monika Apolínová z Lovčic se narodila v klatovské porodnici rodičům Marcele a Františku 23. ledna v 19.20 hodin. Holčička vážila 3110 gramů a měřila 50 centimetrů. Pohlaví potomka znali rodiče již dopředu z ultrazvuku. Ze sestřičky má radost i Anetka (5).
Nicol Sedláčková z Klatov se narodila v klatovské porodnici 19. ledna v 5.03 hodin. Holčička byla pěkný macík, vážila totiž 4350 gramů a měřila 51 centimetrů. Maminka Petra si tak dala nádherný dáreček k vlastním narozeninám. Pohlaví miminka znala maminka předem z ultrazvuku. Z Nicolky má radost nejen maminka, ale i babička Jana, dědeček Miloslav a pyšná teta Pavla. Tomášek Prexl ze Zavlekova se narodil 1. ledna v 11.21 hodin. Chlapeček vážil 2150 gramů a měřil 45 centimetrů. Rodiče Tomáš a Hanka znali pohlaví miminka již dopředu z ultrazvuku.
Do rodiny Evy a Lukáše Košanových z Chudenic přibyla po synu Vítkovi (4,5) dcera Terezka, která se narodila v klatovské porodnici 27. ledna v 16.14 hodin. Terezka vážila 3300 gramů a měřila 49 centimetrů. Pohlaví miminka, u jehož porodu byl přítomen i otec, znali rodiče již z ultrazvuku. Matyáš Kopa z Dlouhé Vsi se narodil v klatovské porodnici 30. ledna v 7.38 hodin a vážil 2950 gramů a měřil 50 centimetrů. Pro rodiče Marianu Kopovou a Jaromíra Kmena bylo pohlaví prvního potomka překvapením. Tatínek byl přítomen narození svého syna přímo na porodním sále.
Markétě a Josefu Necudovým z Klatov se 29. ledna v 18.39 hod. narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Martin (3,41 kg/52 cm). Novopečený tatínek byl u porodu a podle maminky jí hodně psychicky i fyzicky pomohl. Jan Beran z Klatov se narodil v klatovské porodnici rodičům Petru a Veronice 30. ledna ve 14.55 hodin. Chlapeček vážil 2900 gramů. Pohlaví prvního potomka bylo pro rodiče až do poslední chvíle překvapením.

Které miminko je podle vás nejsympatičtější?

Tomáš Nádraský

1 %

Vojtěch Havlík

2 %

Lukášek Smolík

2 %

Jan Kalaš

37 %

Barbora Staňková

0 %

Monika Apolínová

0 %

Nicol Sedláčková

30 %

Tomášek Prexl

13 %

Terezka Košanová

1 %

Matyáš Kopa

1 %

Martin Necuda

12 %

Jan Beran

1 %

Hlasovalo: 1180

Anketa byla ukončena

15.2.2009 VSTUP DO DISKUSE 7
SDÍLEJ:
Dopravní nehoda u Bukováku, tři zranění.
17

Při dvou nehodách na Klatovsku se zranilo celkem šest lidí

Miloš Zeman v Domažlicích
20

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Pomůžete zasláním dvacetikoruny

Sušice – Dvacka za dvacku. Tak se jmenuje unikátní akce na pomoc opuštěným a týraným zvířatům, ve které může pomoci opravdu každý. V říjnu byl vybrán sušický útulek Šance pro kočku, z. s.

Naši prvňáci ze ZŠ Nýrsko, Školní ulice a ZŠ Nýrsko, Komenského ulice

Klatovsko - Ve středu 18. října najdete v Klatovském deníku prvňáky ze ZŠ Nýrsko, Školní ulice a ZŠ Nýrsko, Komenského ulice. Nezapomeňte si koupit noviny.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Opilý Sušičan napadl přítelkyni, skončil na záchytce

Sušice – V sobotu krátce před půlnocí přijali policisté na tísňové lince oznámení o slovním napadení a rušení nočního klidu, ke kterému došlo v Sušici.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení