Vítek Brož z Červeného Poříčí se narodil v klatovské porodnici 4. května v 8.22 hodin. Vítek vážil 3760 gramů a měřil 51 centimetrů. Pohlaví potomka znala dopředu z ultrazvuku jen maminka, která jej nikomu neprozradila. Tatínek byl přítomen u porodu. Z brášky má radost i Davídek (5). Miloslava Rousková a Robert Dvořák z Janovic se v klatovské porodnici dočkali 4. května v 15.52 hodin narození prvního potomka. Malá Leontýnka vážila 2900 gramů a měřila 51 centimetrů. Pohlaví potomka bylo pro rodiče překvapením. Tatínek byl přítomen porodu své dcery přímo na porodním sále.
Anna Trylčová a Jan Denk z Běšin se 3. května v 17.38 hodin dočkali v klatovské porodnici narození dcery Terezky. Holčička vážila 3250 gramů a měřila 51 centimetrů. Rodiče znali pohlaví miminka, u jehož porodu byl přítomen i otec, již dopředu z ultrazvuku. Ze sestřičky má radost i roční Fanda. Nikola Kohlová ze Sušice se narodila v klatovské porodnici 1. května v 19.07 hodin. Holčička vážila 3150 gramů a měřila 50 centimetrů. Rodiče Monika Prunerová a Radek Kohl znali pohlaví svého prvního potomka již dopředu z ultrazvuku. Tatínek si nenechal ujít možnost být přítomen narození dcery přímo na porodním sále.
Klára Sýkorová z Klatov se narodila v klatovské porodnici 4. května ve 20.46 hodin. Holčička vážila 3450 gramů a měřila 53 centimetrů. Rodiče Radka a Ondřej znali pohlaví svého prvního potomka již dopředu z ultrazvuku. Tatínek byl přítomen narození dcery přímo na porodním sále a prý mamince velmi pomáhal. Jitce a Josefu Jaklovým z Radinov se 29. dubna jednu minutu před dvaadvacátou hodinou narodila ve FN v Plzni dcera Kristýnka (2,80 kg/47 cm), na kterou se doma moc těší šestiletý bráška Dominik a jedenapůlroční sestřička Adélka.
Lukáš Krýzl ze Kbela se narodil v klatovské porodnici 1. května ve 13.49 hodin. Chlapeček vážil 3450 gramů a měřil 50 centimetrů. Rodiče Jana a Luboš znali pohlaví miminka již dopředu z ultrazvuku. Z brášky má radost i Eliška (4).